• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - plackos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36901

Guest
Moje začátky s DK nebyly Buhví jaké. Vůbec jsem nevěděl co mám dělat a všechno se mi motalo dohromady. Nevěděl jsem co stavět, jak stavět, jak celkově hrát. Hráli jsme to s kamarádem, který DK pochopil trochu lépe než já. A tak jsme stavěli. Body rostly pomalu, ale rostly. Bylo to 100 bodů, 200 bodů, a my jsme nevěděli jak nám přibývají. Pak jsme zjistili že když postavíme určitou budovu , dostaneme určité body.:D Ze začátku jsme nevěděli co je to deff a off, ale časem jsme na to přišli. Hráli jsme spíše deff, tedy obranu. Byly samozřejmě lepší hráči než my, tak jsme si všimli že jdou koupit PB které nám hru usnadní. Tak jsme si jich koupili tak aby jsme měli Pú asi na 6Měsíců. Drželi jsme se v top 50.
Jsem rád že hra Divoké kmeny existuje. Ted jsem zkušený hráč, a doufám že na novém světě 29 budu mít jako první 2 vesnice.
 

DeletedUser36491

Guest
Upravil jsem ti název, má tam být Vzpomínky - jméno
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru