• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Potokus Magnus

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser20678

Guest
Moje první seznámení se s hrou Divoké kmeny bylo dosti spletité. Tuším že to bylo koncem roku 2007. Starší synek zkoušel hrát na S9 a já jsem se k tomu nachomýtnul na pár dní , když odcestoval na nějaký výlet. Se slovy : „stačí jen rozšiřovat selák a zbrojit“ mě v tom nechal. Bylo to pro mne ,coby pětačtyřicátníka , jako by se pračlověk seznamoval s kalkulačkou. Brzy jsem však pochopil co a jak a už jsem v tom jel J. Tento účet později synek zrušil a DK přestal hrát. Ovšem mne to pohltilo natolik , že jsem aktivní stále až do dnešního dne. Regnul jsem se na S3 , kde jsem vstoupil do kmene BG08 pod vedením skvělého hráče a vůdce kmene – Ondrahou. Pomohl jsem kmeni dostat se o něco výše v žebříčku jenže Ondraha zhruba po půl roce nastoupil na vysokou a rozhodl se skončit. Předal mě a mému sousedu Asiolovi své vesky. V BG08 to začlo skřípat a konec byl nevyhnutelný. S mým dobrým přítelem Asiolem jsme přešli do kmene KNIGHT , kde se vytvořila naprosto skvělá parta lidiček , se kterými se stýkáme téměř pravidelně 2 krát do roka na srazech . Mimo to jsme stále v kontaktu a podle možností se i navštěvujeme.Na S3 jsem bohužel skončil , jelikož jsem se stal cílem pro pár vskutku zdatných nepřátelských warriors . Ti mne vyrichtovali tak , že mi nezbyla ani jedna vesnice.
 

DeletedUser3767

Guest
Ahoj,

kámo. Znáš mě jako Notoriuse, ale tady už používám své jméno. Jinak povídka super.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru