• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpominky - 7myso7

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17960

Guest
Moje prvé kroky začali na svete 7 kde ešte stále hrám.
O hre som sa dozvedel od kamoša keď som ho videl jak to hra zaujalo ma to a skúsil som to.
Začínal som 7. 8. 2008, 15:10 bolo to už nejaké dva ,tri mesiace po začatí serveru. Prvú dedinku som dostal na k22. Mal som v celku šťastný začiatok nikto sa ma nesnažil farmit, okolie jak keby ma ignorovalo, nič lepšie pre začínajúceho hráča. Môj prvý kmeň do ktorého som vstúpil bol GHT bola tam vynikajúca partia ľudí a začali sme si postupne podmaňovať okolie. Potom prišli prvé vojny a prvé výhry. Po nejakom čase sme sa museli spojiť z naším spojeneckým kmeňom THOR a z toho vzniklo GaT. Vtedy sme bojovali proti SWER bodovo boli druhy najlepší na svete ale aj tak nestačili na našu silu spolupracovať ako jeden. Postupom času sa z GaT stal fenix. Nakoniec sa najlepšie kmene fenix, *0* a order stali iba ORDER. Sme najlepší a podmaníme si všetky vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru