• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zobrazení (a stažení) mých komplet podpor u jedné vesky

DeletedUser

Guest
Ahoj,
zkoušel jsem ve hře pohledat, ale bezvýsledně - je nějaká možnost, jak si nechat zobrazit podpory v jedné konkrétní vesnici a z náhledu této vesnice podpory stáhnotu?

uvedu příklad -
do vesnice A pošlu podpory z dejme tomu z 10 vesnic. podpory chci všechny stáhnout zpět - dá se nějak zobrazit přehled podpor této vesnice?
nebo je jediný řešení procházet nádvoří svých vesnic a dívat se, který podpory v daný vesnici mám?
díky
 

DeletedUser2029

Guest
Pro vlastní vesnici (pokud je cílová vesnice Tvá vlastní) tak v té cílové normálně nádvoří-Vojenské jednotky
Tam jsou zobrazeny jak jednotky té vesnice pryč, tak i cizí jednotky tam na podpoře.

---

Pokud je ta podporovaná vesnice cizí vesnice, tak náhledy - vojenské jednotky - podpora
A doporučuji dole zaškrtnout "Zobrazit pouze vesnice s podporou"

A tam už to dohledat. Nejde sice pro jednu konkrétní vesnici, ale pro všechny, ale přehled je to celkem dobrý. Můžeš prohledat stránku (třeba pomocí CTRL+F) ...
 

DeletedUser

Guest
je to tam, jsem slepej :)
druhá varianta je přesně to co jsem hledal, děkuji mnohokráte
 

DeletedUser

Guest
podpory

Ahoj chtěl bych se zeptat na něco podobného jestli nějak nejde že by se jedna armáda z mí vesnici přidala do druhé vesnice?

příklad:mám v nějaké mé vesnici podpory a nešlo by že když chci z vesnice kde mám tu podporu vyslat útok tak nešlo by že by ta podpora se nějak přidala k nim a šla na ten útok bylo by to jakoby přesunutí jednotek.
 

DeletedUser2029

Guest
Ne, to není škoda ... ale to Ti dojde později, až budeš (pár let) hrát DK.
 

DeletedUser

Guest
jaká škoda

kdyby šla i podpora i ten přesun tak by to bylo lepší;)
 

DeletedUser2029

Guest
Ne nebylo. Respektive, byla by to stylem úplně jiná hra, kompletně jiná strategie.

----

Pravda, dohadovat se, jestli je chutnější chleba nebo houska nemá smysl - porovnávat ve smyslu "lepší" jde logicky zase jen housku s houskou.

... Ale jestli Ti chutná chleba, nic proti. ... Proč ale potom pojídáš housky a říkáš že chleba je lepší a že by bylo fajn housky změnit na chleba, to nechápu ... tak si pořiď chleba a nelamentuj nad houskami. A nech housky ostatním, kterým sednou.
 
Nahoru