• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

ztráta vesnice

DeletedUser

Guest
Vrátil bych se z dovolením k prvnímu příspěvku :hi
Po prohlédnutí TW Stats a nezjištění blížších detailů (nemůže bourat budovy a nebyl zaznamenán útok jiným hráčem), bych si dovolil tvrdit, že hráč Apofisek nějakým záhadným způsobem porušil pravidla a proto mu byl cheathuntery potrestán snížením levelu některých jeho budov.
Ani nevím, je-li tohle vůbec možné když má hráč jednu ves, ale jiné vysvětlení mě nenapadá :blush:blush:blush
Asi budu za hlupce, ale nevadí.
 

DeletedUser11059

Guest
To by ale permanente dostal jasné info od supportu, že dostal ten a ten trest - za to a to porušení pravidel, a pak by se tu "nejspíš" neptal.
Je opravdu jedno řešení - ticket na support, a pak se uvidí.
 

DeletedUser

Guest
Papasese, pochopitelně že to jen jen má domněnka :blush

Ale hned vysvětlím, jak jsem k tomu došel:

- dle data založení je tu hráč nový a neví, jak se chovat při trestu či banu
- v záhlaví originál postu od hráče Apofisek, je oslovení "dobrý den kmenový týme", což je mi už prvně podezřelé, protože zprávu od odesilatele "kmenový tým" dostaneš pouze od supportu, když ti dají na vědomí, že jsi porušil pravidla a nebo jen jako warnning - prostě: podívej se do ticket systému, máš tam od nás pozdrav.
- hráč neznalý věci jak to chodí, napíše jen tento dotaz na forum a protože neví koho má oslovit, osloví tedy odesilatele - Kmenový tým. Tedy porušil pravidla a dostal odečet bodů!
To už ale zřejmě netuší, protože si pravděpodobně ticket ani nepřečetl (buď je hodně mladý a nebo vůbec neví, že nějaký ticket systém existuje).... :hi
A na zprávu od "Kmenový tým" nelze odpovědět, takže to napsal sem na forum, kde si myslí, že mu pomůžeme my ostatní.

Ale to je jen má laická a nezasvěcená spekulace :blush
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
No vidíš, jsi všímavější ... tolik pozornosti jsem tomu nevěnoval. pak máš možná i pravdu.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl sem jen zapůsobit :blush
Já mám vždycky pravdu :yes :cool
 
Nahoru