• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poslední aktivita

  • rndormm odpověděl/a na téma Namaluj kasárnu - zadání.
    Posílám kasárny s kopiníkem. Je to luxusní sběrač a zároveň první jednotka kterou ve hře člověk používá.
    • rndormm-kasarny.jpg
  • Lamač. odpověděl/a na téma FigiVoe.
    Prosím přečíst zadání soutěže. :-)
  • FigiVoe přidal/a vlákno na FigiVoe.
    Lučištníci: Tichí ochránci V krutohorských lesích a za hradbami opevněných vesnic se skrývá nenápadný, ale smrtící bojovník - lučištník...
    • pixlr-image-generator-fd854f0e-3b58-4d01-9190-acd1e619a3c2-min.png
  • MatthewFOX
    MatthewFOX odpověděl/a na téma Otázky na vývojáře (Q&A).
    Ďakujeme za vaše otázky na vývojárov, samotné Q&A prebehne na našom oficiálnom Discorde: https://innogam.es/DS-Discord
  • LucusQa
    LucusQa přidal/a vlákno na Diskuze.
    Zde můžete volně diskutovat k probíhající soutěži.
  • LucusQa
    LucusQa přidal/a vlákno na Namaluj kasárnu - zadání.
    Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci DK fóra Venku je aprílové počasí, pojďme si udělat jaro barevnější! Říká se, že v barvách jsou...
  • El Hrocho reagoval(a) na příspěvek od Ezio Auditore ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zrovna ražba je fakt opruz :D je plno dalších věcí, co může člověk klikat ručně, jako třeba útoky, bránit atd., nad kterýma stráví...
  • KEVAR odpověděl/a na téma Otázky na vývojáře (Q&A).
    Tak co admini? Protlacite zabudovani skriptu nebo spis budete banovat a odrazovat lidi? :D
  • Dnes mi tento script přestal fungovat. Ráno ještě bez problémů, nyní se mi nezobrazují okna pro vyplnění času, kdy se mají sběrači vrátit.
  • Virus7 reagoval(a) na příspěvek od Ezio Auditore ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zrovna ražba je fakt opruz :D je plno dalších věcí, co může člověk klikat ručně, jako třeba útoky, bránit atd., nad kterýma stráví...
  • Virus7 reagoval(a) na příspěvek od BruxVandal ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Rád bych se přidal na stranu XXOXXE ohledně morálky, je to opravdu otravná věc. Dál co se týče vypnutí vlajek bych nechal zapnuté...
  • Virus7 reagoval(a) na příspěvek od xxoxx ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Odložím si sem příspěvek, na který jsem nedostal odpověd. Tak třeba zde...
  • Debeti
    Debeti reagoval(a) na příspěvek od Ezio Auditore ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zrovna ražba je fakt opruz :D je plno dalších věcí, co může člověk klikat ručně, jako třeba útoky, bránit atd., nad kterýma stráví...
  • OstravskáBetonová reagoval(a) na příspěvek od CheGuevara ve vlákně Otázky na vývojáře (Q&A) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tak to já bych zase zabudoval do hry tlačítko "Chytit šlechtu". Opravdu nechápu, proč u toho musím sedět a třeba celý den chytat...
  • Skript stále nefunguje
Nahoru