• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 5

DeletedUser

Guest
V tom vám neporadím, stál jsem u zrodu tohoto světa :D:D

Kdo nezná ESP necht nesoudí :)

Ale už tenkrát se to začalo tak trochu kastovat :)

Na sever proti jihu...

Zdravím Jeriho :) Byl dobrý soupeř pro náš kmen, než jsme se tenkrát spojili :)
 

DeletedUser

Guest
;-) no my seveřané jsme se už v tradici Vikingů přesunuli do středu světa a loupíme a pleníme vesnice ubohých farmářů zemědělců, chovatelů dobytka

u nás na severu a jiných barbarských okrajích světa je stále dost živé krve, takže nehrozí nějaké status quo z únavy materiálu ;-))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7045

Guest
Ahoj všem :hi

Jery I. mě opravdu pobavil tím, že si myslí, že RTW vyhraje :paladin (flame on :) )
 

DeletedUser

Guest
Tak u nás prošla velká očista , nějací to zabalili, neaktivní máme přebrané .... a ted se dáváme do kupy po první prohrané bitvě na severu ( na jihu vyhráváme pořád!) a nabrali jsme nové aktivní lidi a jedem do další bitvy :D
 

DeletedUser24074

Guest
Teda Angelino,obdivuji tu přímo geniální strategii rozvoje koalice RTW.Zhyenizovat neaktivní,nabrat aktivní a ještě vyhrávat válku.Tak o tom se nám jenom sní.:wackoJsme jen banda neotesanců a asi proto se nám to nedaří.:clown
Buď kamarád,prozraď nám svůj recept......:cool
A Hani,já už to téma ve svých příspěvcích trochu nakousl,však Ty moc dobře víš (dle příspěvků na fóru),co mě dost papá......:pardon
 

DeletedUser

Guest
na světě 5 sem byl ale nejsem ted sem na 13 na světě 5 mě nějakej DROID zničil ale měl sem slušnej ůčet si 10 vesniz a všechny 12000 bodů a v každej vesnici 24 těžkých kavalerii
 

DeletedUser

Guest
na světě 5 sem byl ale nejsem ted sem na 13 na světě 5 mě nějakej DROID zničil ale měl sem slušnej ůčet si 10 vesniz a všechny 12000 bodů a v každej vesnici 24 těžkých kavalerii

Hm... tos byl teda borec :D... jen se nedivím, že tě ten Droid smazal - 24 TK ve vesnici, to byla skutečně odvaha hrát :shock..:mocking
 
Nahoru