• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa - S4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ne, v Německu nebyli obviněni pouze představitelé režimu, ale i celé organizace, kupříkladu SS,SA, OKW, Wehrmacht, Luftwaffe, atp., tedy nejen lidé co příkazy dávali, ale i dostávali... ;)
To samé v Itálii, kupříkladu Mussoliniho pověsili na ty řeznické háky nikoliv samotného, ale i s jeho milenkou, která třeba opravdu válečný zločinec nebyla... :)
To samé Japonsko...
Ale to je diskuse opravdu na dlouho... :)

Zrušení morálky navrhla administrátorka DK, nikoliv hráči kmene -V-... ;)

No, děkujeme za výklad historie, po fotbale si zase hráči podají ruce.... Teď se taky někdo ze supportu postavte čelem k mím připomínkám, nejlépe administrátorka, a nedělejte že jste je nečetli. Hra neni vedená proti počítačem řízenému nepříteli a až tam takového budete mít, klidně s jeho vojenskou silou dělejte co chcete. Vy manipulujete s vojenskou silou hráčů s představou, že to jsou jen bezvýznamné účty, které asi nikdo nehraje a je povinnost V je dorozebrat (neni, a pokud po tom touží, mají 80 % vojenské síli světa , tak ať ukáží že s ní umí zacházet)....dokažte že to jsou multiúčty a máte právo je smazat, do té doby jsou pro vás svaté jako jakýkoli jiný hráč...

Chybí vám argumenty ? Protože mlčení mi v podstatě dává za pravdu....
 

DeletedUser2118

Guest
uz mne to sere ty kydy taky okolo toho ..

tak jak rekla bubla ...moralka nam byla nabidnuta jako zpestreni ..a MY ji využijem jestli to bude mozne

ano cest porazenym ....to je bez debat

ale ted uz se budeme bavit na MY ...mame na to pravo a ddalsi kecy okolo toho jsou jen prudění
 

DeletedUser

Guest
ano, zruseni moralky navrhla administratorka...tedy bych rada aby na kmen V prestali ostatni stekat a navazet se do jejich cti a zaroven aby hraci,kteri jsou mimo deni opustili od sveho moralizovani.

Kdokoli z vas kdo by byl na nasem miste,taky byste nabidku zruseni moralky na konec sveta4 jako srandu uvitali ;) pac nejde uz o zadnou hru,jen o zabavu aby se to hloupe cekani hracum vitezneho kmene nejak zpestrilo...porazenym uz se nic nedluzi,nemusi tu byt,mohou zrusit ucet,mohou jit kam chteji,ale hraci kmene V nemohou a proto zacinaji byt nervozni.

Nemůžu souhlasit, administrátorka udělala chybu, měla by přiznat že do hry nelze zasahovat až do konce koncovatýho a nebo vysvětlit jak je možné že po ukončení hry ztratí hráči šanci se bránit. Nesohlasim že V mají právo dobrat účty hrajících hráčů za zvíhodněných podmínek a nezleží na tom, jestli je to pro srandu...a hráč který nezbarbařil je stále platný hráč jako kdokoli z V...

Rozumný Hráč i z kmene V , co chápe princip hry to uzná.
 

DeletedUser2118

Guest
no ...anketa skoncila ...

jake jsou zavery ??? myslim ze jasne ...
 

DeletedUser2118

Guest
to Hyron

jediny kdo se tu zhazuje zacinam mit pocit ze si TY

TVOJE BRECENI TADY ..NAD VECI PO KTERE TI VLASNE MUZE BYT FUK
 

DeletedUser2118

Guest
psala to tu bubla ..
a indigra taky

svet je dohrany ...podminku jsme splnili uz 16.5

ted uz se jen ceka ...a NÁM JAKO VITEZUM BYLO NABIDNUTO ZPESTRENÍ ..PO DOBU NEZ SE SVET ZAVRE


takze laskave nemichej jabka s hruškama ....
 

DeletedUser2901

Guest
Nemůžu souhlasit, administrátorka udělala chybu, měla by přiznat že do hry nelze zasahovat až do konce koncovatýho a nebo vysvětlit jak je možné že po ukončení hry ztratí hráči šanci se bránit. Nesohlasim že V mají právo dobrat účty hrajících hráčů za zvíhodněných podmínek a nezleží na tom, jestli je to pro srandu...a hráč který nezbarbařil je stále platný hráč jako kdokoli z V...

Rozumný Hráč i z kmene V , co chápe princip hry to uzná.

Opět dokazuješ, že pravidla a VOP hry neznáš, cituji:

Pravidla
§1) Pravidla

1) Tato pravidla jsou závazná. Jsou doplněním stávajících Všeobecných Obchodních Podmínek.
2) Tím, že se hráč přihlásí na účet potvrzuje, že s pravidly souhlasí a zavazuje se podle nich řídit.
3) Pravidla mohou být podle potřeby bezpečnosti a dobrých mravů na www.divokekmeny.cz měněna i bez souhlasu hráčů. O změnách pravidel budou hráči informováni.

Zkráceně řečeno, firma má právo kdykoliv a kdekoliv pravidla změnit. O změně jste byli taktéž informováni, takže ostatní výplody si prosím nech... ;)
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Presne tak,S4 skončila, ked sme dosiahli 80% . Koniec hry :). To že niekto nebol pripravený a my tu trčíme je iná vec .

Právo ma Indigra a tá ho patrične využila a my to patrične použijeme či sa vám to pači alebo nie .
 

DeletedUser

Guest
..NAD VECI PO KTERE TI VLASNE MUZE BYT FUK

Může, ale neni jen jeden svět, co když já nebo kdokoli koho znám třeba hraje na jiném světě a čeká ho jednou taky konec....a dokud mám na světě vesnici, mám nárok si k tomu říct své:scratch

Jen ať si hráči i z jiných světů udělají obrázek o dodavateli hry a jeho praktikách dřív než se do podobné situace dostanou...

Doplnim: nikdy pro mě vítězství nad jakýmkoli hráčem nebylo důležitější než dobrá a čistá hra. Nikdy by mě nenapadlo žádat změnu pravidel v průběhu rozjeté hry a ani po jejím konci...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru