• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru
Kozmicz

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • První dojem: trochu jsem hledal co kde je. Ale připomínka: Velké ikony a malá písmenka textu. Jde zde přece o informace a ty se především čtou. A u malých písmen se i dobrý zrak unaví - a jestli hráč DK sedí u PC déle (a to většinu ano), tak alespoň na Fóru by si oči mohly odpočinout, nebo spíše - nenamáhat se tolik i tady...Šlo by s tím něco udělat?
    Děkuji za pozornost :)
    DeletedUser33829
    Ctrl +
    Kozmicz
    Kozmicz
    Text na novém fóru je určitě větší, než u starého fóra, takže jsme v tomto ohledu určitě udělali krok dopředu. Každopádně, mám teď na mysli text témat, sekcí atd. Nemám na mysli nějaké postranní texty, které přeci jen nejsou tak důležité a není třeba je zvětšovat.
    Za barvy palec dolů,ale snad si zvykneme.
    DeletedUser27494
    souhlasím
    Jak se vám líbí nové fórum? :)
    • Poděkování
    Reakce: Adriana.Q
    DeletedUser27494
    No v první chvíli šok nemohl sem najít kde se mám přihlasit, ale postupně si zvyknu, jen se musím dobře zorientovat jinak souhlasím s příspěvkem výše je moc světlé , trhá mi to očí , jinak dobrý čas ukáže jak se mi s nim pracuje jestli lépe nebo hůře!
    hynekzalesak
    hynekzalesak
    Psal jsem, je to něco mezi Twitterem a Facebookem k fóru to pomalu začíná mít daleko, omlouvám se :(
    Deleted User - 18375
    Lidi si zvyknou. Lidi si zvyknou vždy... :p Zdá se mi o dost chudší než původní... I když tu dnes už není taková účast jako dřív, tak je to dost rozsáhlé forum se spoustou podtémat, které bylo s původním systémem přehlednější. Třeba se to zlepší.
    Chtěl bych podat stížnost na hráče skayer*

    ----------
    Skayer* lis 06, 10:43
    Ses vazne nemocnej


    steky123 lis 06, 10:48
    No a?


    Skayer* lis 06, 10:49
    Lepis se name jak teplous neboj uz tam sou podpory doufam ze shoris buzno tepla


    Skayer* lis 06, 10:50
    Ty mas hrace unas kterej je pod tvou ochranou? Si delas prdel ne


    Skayer* lis 06, 10:54
    Snad ho vyhodi dal sem jim echo
    ----------
    Ahoj.. a jak to bude v tom turnaji s tabletama a mobilama..?? :))
    No sakra až teď vidím že náš admin má narozky přeji vše nejlepší k narozkám hodně lásky a zdraví v osobním životě :) a pořádně to oslav admine :)
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru