• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser

Guest
Je to škoda že už LFFF hráči nehrajú DK. Začal som po dvoch rokoch :) a dúfal som že niekto tu bude no nikoho som nenašiel :). Teraz hrám na 19 a som v ILU aspoň pár hráčov je tam s 2ky :). Inak ak ste ešte v kontakte niekto s Jaspersom tak mu ďakujem za všetko :) a samozrejme aj ostatným hráčom čo hrali na K6 :). :paladin Ale ak by niekto som pod menom stinger12 :D. A tak našiel som irena5 ako tak pozerám tak prestupila k HTM a budovatel ktorý behal s kmenu do kmenu aby sa pred nami ukryl tak vydrzal az do teraz hmm fajn
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nemá poriadnych súperov, slabá motivácia

pozrel som si trocha externé forum, že tam je nejaká Mierová zmluva a že kto si ju kúpi tak nie je napadnuteľný resp. nemá žiadnu ujmu ak sa na neho útočí, to čo je za kravinu? a nedá sa tam pozrieť svet ako napr. tu v twstats?
 

DeletedUser17937

Guest
no kravina je to riadna .... a popis nezodpovedá skutočnosti ... Popis je, že si kúpiš mierovú zmluvu (inak je dosť drahá) napr. na 12 hod. a útoky, ktoré počas trvania mierovej zmluvy by mali skončiť, ale ďalších 18 hodín nemôžeš hýbať s vlastnými jednotkami.
Prax je ale taká, že sa zrušia VŠETKY útoky. Takže ak sa spraví celokmeňovka - a niekto vyfajčí fajku mieru ... tak smola a ak posielaš útoky na 9 dní, tak sa Ti taký istý čas vracajú späť
 

DeletedUser

Guest
No tak to je fakt hlúposť, keď tam LFFFáci prešli šiel som tam aj ja pozrieť ako to tam vypadá ale bol som tam len pár dní, ostal som verný DK :) Ale vyšlo mi to čo som úplne na začiatku sveta 1 vravel:D
 

DeletedUser3219

Guest
proč myslíš? většina jeho vesnic je zcela v jejich moci a nebude pro ně problém je "zpracovat".....
 

DeletedUser21004

Guest
čátečně má pravdu,ikdyž on to je tak trochu materialista .o) Jestli jsem někoho potěšil nebo ne,to je na jednotlivých hráčích.Držím se jen svého přesvědčení.Ikdyž jak jsem četl paladina,zase betka neodolal a musel se alespon vsuvkou pochválit .o)
 

DeletedUser3219

Guest
podle mě je škoda každýho kdo končí, ale je to věc toho kterého kmene. Doufám, že lex zůstane v kontaktu a že s náma zas někdy někde zapaří ;-)

články do paladina se snažim psát co nejobjektivnějc co umím. Nechválím sebe, ale naše hráče - když už píšu o všech, tak je přece nemůžu úplně vynechat ne?
 

DeletedUser

Guest
pozdrav

ikdyž už na s2 nějakou dobu nehraji tímto bych chtěl pozdravit moji rodinku s byvalého kmen +RK+ a pak následně H.T.M byl jsem pod nickem ,,maluč´´ snad si někdo vzpomene na mě :) :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18139

Guest
Ahojte :D Na mňa si už asi nepamätá nikto, ale ja si Vás pamätám všetkých. Skončil som pred rokom a pol, keď končili legenfy ako crueface,stickvonbanhof a mnoho ďaľších. Pozdravujem na s2 a niekedy by som tam rád nakukol, takže ak niekto končí tak PM :) :blush
 
Nahoru