• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser2005

Guest
Ze záhrobí zdravím válečníky toho nejlepšího ze všech světů...
Trochu se mi po Vás zastesklo a i po svém znechuceném odchodu mne stále zajímá další vývoj tam u Vás...
Vše již nejspíš spěje k rozhodující fázi a proto bych rád popřál těm nejlepším zasloužené vítězství...
Nicméně je smutné,že již nebude platit pravidlo "každému co jeho jest" jelikož ti,kteří mají být po zásluze potrestáni,aspirují na členství ve vítězném kmeni,což byl jeden z hlavních důvodů mého "útěku"...
Ukončete prosím dvojku s grácií,se ctí a poctivou hrou,které jste se v začátcích myslím všichni oddávali...
 

DeletedUser17937

Guest
betko, tie Tvoje suché štatistiky mali pre mňa určitý význam ....
 

DeletedUser

Guest
htm

Ze záhrobí zdravím válečníky toho nejlepšího ze všech světů...
Trochu se mi po Vás zastesklo a i po svém znechuceném odchodu mne stále zajímá další vývoj tam u Vás...
Vše již nejspíš spěje k rozhodující fázi a proto bych rád popřál těm nejlepším zasloužené vítězství...
Nicméně je smutné,že již nebude platit pravidlo "každému co jeho jest" jelikož ti,kteří mají být po zásluze potrestáni,aspirují na členství ve vítězném kmeni,což byl jeden z hlavních důvodů mého "útěku"...
Ukončete prosím dvojku s grácií,se ctí a poctivou hrou,které jste se v začátcích myslím všichni oddávali...
Zdravím tě :)
Za pár dní tu takle ze záhrobí budu zdravit i já :)
 

DeletedUser28566

Guest
Ze záhrobí zdravím válečníky toho nejlepšího ze všech světů...
Trochu se mi po Vás zastesklo a i po svém znechuceném odchodu mne stále zajímá další vývoj tam u Vás...
Vše již nejspíš spěje k rozhodující fázi a proto bych rád popřál těm nejlepším zasloužené vítězství...
Nicméně je smutné,že již nebude platit pravidlo "každému co jeho jest" jelikož ti,kteří mají být po zásluze potrestáni,aspirují na členství ve vítězném kmeni,což byl jeden z hlavních důvodů mého "útěku"...
Ukončete prosím dvojku s grácií,se ctí a poctivou hrou,které jste se v začátcích myslím všichni oddávali...

hlavně ať se Ti daří ...a nééé že budeš strašit:)
 

DeletedUser

Guest
Betka to chtěl hodit na mě, ale neuspěl. ;)

Dobře že tak. Fakt ses toho ujal dobře.
 

DeletedUser17937

Guest
ak by sa niekto cez víkend chcel zúčastniť zrazu LFFF, nech mi napíše buď v hre alebo na fóre PM (irfan?)
 

DeletedUser17937

Guest
Takže ak bude nejaká debata mimo mapu, presuňme ju radšej sem, ok?
 

DeletedUser3219

Guest
jasně. Můžeme tu pokecat třeba o čaji ;-). Já mám docela rád Earl Grey, jak jste na tom vy?
 
Nahoru