• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia k magazínu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kdyby se smazal spam, tak tu je 5 příspěvků.

Jinak jsem zvědavý na tohle číslo. Bude tam něco o konci oných světů? Stačí pouhé ano nebo ne :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tak tu nespamuj a koukni, co jsi na 11 zanedbal :paladin
 

DeletedUser31794

Guest
Co to vydani?jsou tam takove prodlevy ze infa budou uz sakra stare.u nas je uz vsechno jinak
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Nejen u Vás - však novináři mají své ustálené rčení - Není nic staršího, než včerejší zpráva! :hi
 

DeletedUser33838

Guest
Co to vydani?jsou tam takove prodlevy ze infa budou uz sakra stare.u nas je uz vsechno jinak

Taky to sleduji už od neděle, kdy to mělo vyjít. Sice jsem taky trochu zklamaný, protože se těším, ale to neznamená, že budu někoho kritizovat, tak si ten magazín dělej sám, když chceš, myslíš, že je jednoduché sepsat články a pak to někam vložit tak, aby se to dalo číst?
 

DeletedUser

Guest
Články byly odevzdány do 10.9.2011. Bohužel se objevila závada na jednom z počítačů, a jako na potvoru zrovna na tom, ve kterém celé vydání je. Jak známo neštěstí nechodí po horách, ale po compech. :(
Buďte, prosím, proto trpěliví na opravě se jistě intenzivně pracuje a jakmile se odstraní, bude Vám Váš nejoblíbenější magazín jistě obratem poskytnut k přečtení. :pardon
 

DeletedUser31794

Guest
Taky to sleduji už od neděle, kdy to mělo vyjít. Sice jsem taky trochu zklamaný, protože se těším, ale to neznamená, že budu někoho kritizovat, tak si ten magazín dělej sám, když chceš, myslíš, že je jednoduché sepsat články a pak to někam vložit tak, aby se to dalo číst?

za 14 dni se da vydat kniha :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru