• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru
Biblos

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Napsal jsi obecně - nedodal jsi konkrétní odkaz.

    Ty si neuvědomuješ, že zde neustále pomlouváš někoho, kdo s tou jednotkou nemá nic společného, jméno si zvolil podle květiny. Urážlivé výroky na fórum nepatří.
    ps: doteraz si nijako neriesil porusenie pravidiel na ktore som ta niekolkokrat upozornil
    jedna sa o zverejnenie cudzej posty tretou stranou bez suhlasu oboch dotycnych
    tam sa ale nejedna o clena obsluzneho personalu hry tak naco to riesit ,ze?
    evidentne si neuvedomujes ze tak ako svastiku zneuzli fasisti, tak isto zneuzili aj nazov kvetiny a stovky inych nazvov
    tym ze budes dokola tvrdit ze nic take neexistovalo ako je v tomto pripade jednotka edelweiss ktora popravovala za druhej sv. vojny ludi sa sam dopustas trestneho cinu
    dokazy o tom som dolozil takze sa nejedna o moje vymyslene tvrdenie ale overitelny fakt
    je jasne ze keby to nebol clen vasho tymu a tvoj osobny kamarat tak nick by bol uz davno odstraneny

    stazovat si na Jiras? snad teraz srandujes
    podal som staznost priamo na nu a mozes hadat co sa stalo
    riesila ju ona sama!!!
    to mozem rovno napisat staznost na lamparen ,tam bude vecsia pravdepodobnost ze tu staznost niekto bude aj riesit

    no a tema obsluzny personal
    ziadna urazka to nieje a mate to uvedene aj v pravidlach ako som niekolkokrat uviedol na fore (co si ty samozrejme zmazal)
    sluzba hracom - tj obsluzny personal hry
    Urážky typu Obslužný personále jsem prozatím přešel. Pokud Tě urazila Jiras - máš plné právo stěžovat si na ni v ticket systému. Asi si to neuvědomuješ, ale tím zdůrazňováním ho tu skutečně propaguješ, neboť jsi dostal jasnou odpověď a z více stran, že jde o květinu a ne to, co tu vehementně všem vnucuješ, aby tak na to jméno květiny nahlíželi.
    pozeram ze tresty za opovazlivost sa len tak hrnu:))
    len skoda ze nemerias vzdy a vsade jednym metrom
    npr Jiras
    alebo ticket co som pisal tebe aj Angelincz tykajuci sa zverejnenia sukromnej posty hracom Houmrim
    to asi by som chcel vela , ved ja som ten co prudi a tak potrestat treba len mna:))
    scifi sa zrejme konat nebude
    Biblosi bolo by zaujimave sledovat ako by si riesil urazky ktorymi ma pocastovala Jiras :)
    myslis ze by si ju bol schopny potrestat za to ze ma uraza ? a nepravdivo obvinuje z propagacie fasizmu?
    co si o tom myslis?
    jj priania sa vsetky neplnia
    no bolo by zaujimave keby som si dal podobne kontorverzny nazov npr dediny ci by si dal trest tomu kto by ta nan upozornil
    ale to zrejme patri do zanru scifi
    to ze som ti dolozil ze taka jednotka existovala je zrejme sumafuk kedze sa jedna o priatelov a spolupracovnikov nick
    ps: uz ma tvoja kolegyna obvinila z propagacie fasizmu:))) celkom to zacina byt vtipne
    jak v tom filme :,zlodej krici : chytte zlodeja :)))
    no a ako pomsta taky trest co som dostal v hre tiez nieje na zahodenie:)
    aspon uvidim ci sa potvrdi to co si tvrdil
    Trest za urážku by jsi dostal kdykoli by jsi vyrukoval s něčím podobným proti komukoli zde na fóru - bez ohledu na to, zda ho znám, nebo neznám. Nejsi první, kdo ode mne kartičku za urážku dostal. Ale byl bych velice rád, kdybys byl poslední. Leč, některá přání zůstávají přáními nesplnitelnými.
    a pochopil som preco si mi dal trest koli tomu ze som nazval edelweiss fasistickym nickom (trest za to ze som povedal pravdu a aj som ti to dolozil)
    som pozde zbadal ze ho mas v priateloch
    odpoved tam nemam lebo na to co sa pytam konkretne pravidla a VOP neodpovedaju a ako sam pises tak jedno slovo ma mnoho roznych vyznamov a potom je otazka ci na jdnu a tu istu vec mas dva rozne metre alebo len jeden
    ak dva(jeden na kamaratov a druhy na ostatnych) tak je to velmi cudne a v tvojom postaveni v hre aj neakceptovatelne
    pre mna aj pre vecsinu hracov ten co pouziva fasisticky nick edelweiss nieje vzacny clovek aj ked ako tvrdis kvetinka s takym menom je vzacna
    ja sa nesnazim do nikoho mysle cokolvek vlozit (niesom kuzelnik) ale sa snazim aby ste postupovali voci kazdemu rovnako a aby ste bolu sluzba hracom tak ako vam to uklada VOP a pravidla ktore tak radi citujete
    lenze ...nieste

    na svet sa divam v prvom rade realne a nehram sa na neomylneho big bossa ako poniektory z ...
    u
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru