• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXX. NEDĚLE ..... Hyugy vs hlasivky všeho lidu přítomného

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Dokážeš si představit moment, že Tě pohřbí zaživa v rakvi a Ty se probudíš pohřbený? Dokážeš si představit pocity?
 

DeletedUser33784

Guest
So by sis myslel o masovém vrahovi, který vraždí jiné masové vrahy a zločince?
Je to dobře, nebo patří do stejné kategorie?

Dexter? :) Toho já rád - bezkonkurenčně výjimečný seriál.

Ale pokud bych to skutečně zažil a byla to realita, kdo ví, jak bych se zachoval. Obecně - je to dobrá věc. Ale vymýtit zlo zlem.. to asi není zrovna nejlepší. :)
 

DeletedUser11059

Guest
Jaká je pro Tebe z dětství nejoblíbenější domácí pohádka a jaká zahraniční?
Vyber 5 top Čechů (a Moravanů a Slezanů) za naši historii, které bys umístil Ty na vrchol ankety, co nedávno proběhla.
 

DeletedUser33784

Guest
Dokážeš si představit moment, že Tě pohřbí zaživa v rakvi a Ty se probudíš pohřbený? Dokážeš si představit pocity?

Probudil bych se a asi bych dostal infakrt. Jsem klaustrofobik, dokonce mnohdy nevstoupím do výtahu. :)

Pocity by byly opravdu strašné. Snažil bych se zachovat chladnou hlavu a těch pár metrů na povrch se prokopat.

[SPOIL]Co to máš probůh za otázky? :D Dost netradiční, ponuré.[/SPOIL]
 

DeletedUser33784

Guest
čo ta najviac vytočilo na dk ? a naopak potešilo ?

Vytáčí mě povyšování se nad ostatní. Dřívější start a vhodnější pozice na mapě nedělá z člověka Boha. :)

Potěší mě vždy ochota druhých - jsme taky jen lidé a pokud se s někým dá promluvit/dohodnout se, je to samo o sobě vítězství. :)
 

DeletedUser11059

Guest
Nicky hráčů, které bys za jejich hru (cos poznal) vyšvihl a rád na ně poukázal? A naopak, kdo tě za hru nejvíce zklamal (jedno proč, ale uveď proč, aby to nebylo házení nickama).
 

DeletedUser33784

Guest
Jaká je pro Tebe z dětství nejoblíbenější domácí pohádka a jaká zahraniční?
Vyber 5 top Čechů (a Moravanů a Slezanů) za naši historii, které bys umístil Ty na vrchol ankety, co nedávno proběhla.

Domácí a z děství. Hmm.. já Ti ani nevím, spíš jsem koukal na zahraniční. Otřásla mnou vlna Pokemonů a jiných Monů.
Na Vánoce se rád kouknu na Šíleně smutnou princeznu. :)

A nějaký žebříček..

1, Karel IV.
2, Viewegh
3, Genzer & Suchánek
4, Neruda
5, Zátopek
 

DeletedUser33784

Guest
Nicky hráčů, které bys za jejich hru (cos poznal) vyšvihl a rád na ně poukázal? A naopak, kdo tě za hru nejvíce zklamal (jedno proč, ale uveď proč, aby to nebylo házení nickama).

C0R0NER - bratr ve zbroji, líbí se mi hlavně jeho pohled na věc, zároveň je i největším zklamáním, jelikož ukončil svou dráhu. Ale rodina je rodina, že ano. :)

Vypíchl bych taky Hidejoši Tojotomi - už nějaký pátek toho pána pozoruju a zřejmě je to člověk na správném světě, povahově mi sedí, i když jsme neměli možnost si nějak promluvit. :)

Dále Viva la vida když už nic, tak si tento člověk zaslouží můj respekt z důvodu ohlídání neuhlídatelných. Dokázal zkrotit pro mě nepochopitelné případy lidské existence. :)

A především všechny ženy, které aktivně hrají a umí to. :) Znám spoustu žen, ale né všechny mají cit a spíš rozdávají, než aby byly průbojné. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru