• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXX. NEDĚLE ..... Hyugy vs hlasivky všeho lidu přítomného

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
19/02/12 ... ..... start pořadu v 18:00 h ...

..... H O S T :
.....
Hyugy - (správce wiki, aktivní hráč cs 20 a 24 )

..... T A Z A T E L :
..... hlasivky všeho lidu přítomného - (skze mnohé - skorem všechny světadíly)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... ..... - (.....)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... ..... - (.....)

...........................................................................................
UPOZORNĚNÍ: ... došla změna (spíše doplnění) v pravidelech ... viz odkaz na pravidla a jedná se o Doplněk k pravidlům č III.
...........................................................................................

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33784

Guest
Jsem přítomen. :hi

Přeji hezký večer všem, kteří zavítali do Křesla pro hosta. Hned na začátek bych se chtěl omluvit za minulý týden, který byl pro mě hektický. :) Teď mi nic nebrání.
 

DeletedUser11059

Guest
Vítám Hyugyho a všechny ostatní u dalšího pořadu Křeslo pro Hosta.
A prosím nešetřit ho, vysvlečte ho z virtuální kůže ;-)
 

DeletedUser11059

Guest
Na úvod ode mě neotřelá otázka: Co to je Hyugy, proč to a proč a kdo Tě donutil stát se závislákem na DK?
 

DeletedUser33784

Guest
Na úvod ode mě neotřelá otázka: Co to je Hyugy, proč to a proč a kdo Tě donutil stát se závislákem na DK?

Proč? :) Soutěžící z Wallyho jistě ví, že Hyugy vznikl složením názvů věcí. Hyundai a Logitech. Pak jsem si to překopal k obrazu svému. Musím zdůraznit, že nejsem příznivce žádného Japonska, oněch seriálů, animáků a podobných věcí. Nicméně nick k tomu svádí. :)

Ve škole se parta kamarádů o tom stále dokola, dokola a dokola bavila, tudíž mi nezbývalo nic jiného, než-li hrát, hrát a hrát. Vydržel jsem do dnešního dne jako jediný. :D
 

DeletedUser30368

Guest
Zdravím tě, jak se teď máš Huygy? jsi zde přítomný přesto, že jsem tě zabil v jedné hře zde na fóru :)

OT
[SPOIL]Papasese koukni do speed kol uživatel Tantalena- prosím o BAN :)[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Jsi náruživý čtenář? A co nejraději čteš?
Jsi náruživý kinomol? A na co se nejraději koukáš?
A samozdřejmě, jsi ten, co má pořád sluchátka na uších, a co nejraději posloucháš?
 

DeletedUser33784

Guest
Jsi náruživý čtenář? A co nejraději čteš?
Jsi náruživý kinomol? A na co se nejraději koukáš?
A samozdřejmě, jsi ten, co má pořád sluchátka na uších, a co nejraději posloucháš?

Musím se přiznat, že čtu rád, ale ne nijak často. Jsem dost líný skočit si do knihovny zhruba 500 metrů od domova. :) Co se týče žánru, můžu všechno, nemám rád western a věci tomu podobné. Autor - Salinger a na stolku mám Viewegha. :)

Kinomol ani tak ne. Spíš seriálový maniak - v poslední době mě zaujal The Walking Dead. Velmi zajímavé. Jinak koukám na všechny žánry, spíše komedie, nevadí mi horor a ani nějaký slaďák, pokud si to přítelkyně vyžádá. :)

A sluchátka mám na uších i zrovna v této chvíli. Jde o elektronickou hudbu, především. Drum and bass. Nemusím metal, rock (až na výjimky). Pochopitelně jsem dítě moderní doby, čili to musí mít ráz a švih. Ale taková Nirvana... :yes
 

DeletedUser11059

Guest
Co si myslíš o hře a věcech s tím spojených? Kam se hry DK ubírá podle Tebe, a kam doplňkové záležitosti v podobě wiki a veřejného fóra? Mají jedno na druhé vliv, nebo ne?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru