• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

V. Oficiální sraz - Dětenice - 3.3.2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34342

Guest
Redakce Magazínu II. připravuje speciální číslo o srazu v Dětenicích, který vyjde koncem měsíce března. Kmeny a hráči, kteří se zúčastnili tohoto srazu a rádi by poskytli rozhovory a fotografie ( pokud jste nestačili pořídit vlastní fotky, máme fotografie všech, kteří si u vchodu vyzvedávali jmenovky) mě mohou kontaktovat na:
e-mailu kmenovy.magazin@gmail.com
osobní zprávou zde na veřejném fóru nebo na skype miko-san-sobi.

Miko
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35467

Guest
ahoj možná sem to přehlídla,:(ale chci se zeptat kdy budou přiřazeny ty vyhrané premiaky se srazu?
Dík
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Redakce Magazínu II. připravuje speciální číslo o srazu v Dětenicích, který vyjde koncem měsíce března. Kmeny a hráči, kteří se zúčastnili tohoto srazu a rádi by poskytli rozhovory a fotografie ( pokud jste nestačili pořídit vlastní fotky, máme fotografie všech, kteří si u vchodu vyzvedávali jmenovky) mě mohou kontaktovat na:
e-mailu kmenovy.magazin@gmail.com
osobní zprávou zde na veřejném fóru nebo na skype miko-san-sobi.

Miko

Dva ti chyběj...
 

DeletedUser30368

Guest
Pro support dorazil jsme v pořádku a jdu spamovat :D Týden bez fóra je znát :D
 

DeletedUser34342

Guest
no hurááááááááá ... už jsem si říkala, kde se nám touláš :)
 

DeletedUser30368

Guest
V nějakém Kořenově jsem se učil tancovat :D I, když někdy jsem se v tom toulal :D
 

DeletedUser

Guest
já mám takový pocit, že jsem tam viděla zelíčka s jednou tou břišohejblátkovou slečnou tancoval... :yes
Sic to byla jenom chvilinka,... ale mé oči mne neklamou ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru