• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVII. NEDĚLE svět 18 vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás zde a připojím svou otázku. Od kolika měsíců, či dní světa vznikla koalice a jak dlouho trvala? :) Děkuji za odpověď.

OT:
[SPOIL]Po tomto pořadu se dohodněte na nějakém uživateli, který by podle Vás měl býti Tazatel a další host tohoto křesla :).[/SPOIL]

Původní byla ještě za dob,kdy byl ještě DREAMS a to už je něco přes rok.
Jinak když vzniklo .:VS:.,tak to je asi 3/4 roku a trvalo skoro,tak stejně ;)
 

DeletedUser28585

Guest
Jsem tu a hned odpovídám.

Jak to vidíte s odstupem vy, stojíte si za svým rozhodnutím?

Ano, stojím si za svým rozhodnutím.

Kdo má momentálně navrch a kdo si situací spíš pohoršil?

Tuto oblast mezi bývalými spojenci nesleduju, já mám svůj cíl a to "Zničit krtka(INN)" :D
Pohoršili si všichni, budou tu o dost dýl, než plánovali, což povede k dalšímu odlivu už tak malého počtu aktivních hráčů.
 

DeletedUser30974

Guest
Zdravím Vás zde a připojím svou otázku. Od kolika měsíců, či dní světa vznikla koalice a jak dlouho trvala? :) Děkuji za odpověď.

OT:
[SPOIL]Po tomto pořadu se dohodněte na nějakém uživateli, který by podle Vás měl býti Tazatel a další host tohoto křesla :).[/SPOIL]

Koalice původně Proton + Lovci vznikla asi 2-3 měsíce po začátku světa a TF-HLR + VS se přidali až dlouho poté... :)
 

DeletedUser23861

Guest
[SPOIL] kokosaku, ja na rozdil od tebe nesouhlasim s tvym hodnocenim protonu. proton se s nami vezl. i bez nich by jsme byli tam co ted. oni nam skoro nepomahali. jeli si po svym pisecku a nebylo to nic moc. jak dlouho trvalo, nez jsme je uzavreli od fronty, protoze oni se tam na rozdil od nas moc nehrnuli? jak dlouho jen zerou sedivky co za sebou zanechavame? [/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dokáže vzniklá situace ohrozit dominanci Lovců na tomto světě nebo je to pouze zdrží v cestě za vítězstvím?

[SPOIL]Odpovězte i na otázku zeliho, ptát se může každý, ale hráči, kteří nebyli pozváni maximálně 3 příspěvky. Možná to později zvedneme. [/SPOIL]

Určitě některý hráče od lovců to může zastavit od vítězství,ale celkově si myslím že ne,protože je to válka hlavně mezi VS a lovcema,a když se kouknete na mapu a jejich převahu v počtu vesek asi o 14000 vesnic.
 

DeletedUser31103

Guest
Dokáže vzniklá situace ohrozit dominanci Lovců na tomto světě nebo je to pouze zdrží v cestě za vítězstvím?

[SPOIL]Odpovězte i na otázku zeliho, ptát se může každý, ale hráči, kteří nebyli pozváni maximálně 3 příspěvky. Možná to později zvedneme. [/SPOIL]

Na světě momentálně dominují dva kmeny a jelikož nejdou proti sobě,tak si nemyslim,že by lovce něco ohrožovalo, tudíž lze logicky usoudit,že je to jen zdržení.
 

DeletedUser30974

Guest
Dokáže vzniklá situace ohrozit dominanci Lovců na tomto světě nebo je to pouze zdrží v cestě za vítězstvím?

[SPOIL]Odpovězte i na otázku zeliho, ptát se může každý, ale hráči, kteří nebyli pozváni maximálně 3 příspěvky. Možná to později zvedneme. [/SPOIL]

Myslím si, že současná situace, tak jak je dominanci Lovců neohrozí, takže je to spíše zdrží v jejich cestě za vítěztvím, otázka je, co bude s TF-HLR, pokud by se rozhodlo jít do války, ať už na popud Lovců, nebo svůj, tak by se něco dík mohlo, pokud se spojí myslím si, že si půjdou pro vítěztví.
 

DeletedUser23861

Guest
[SPOIL]nikitko, jen bych to jeste vic upravil, tu valku jste chystali vy, ne my, ja jsem jen tebe predbehl ve vyhlaseni valky coz ty moc dobre viz, ze by jste stejne udelali. je to jen technicky detail, ktery nesmyje tvoje intrikareni.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Koalice původně Proton + Lovci vznikla asi 2-3 měsíce po začátku světa a TF-HLR + VS se přidali až dlouho poté... :)
Jenom bych chtěl doplnit,že VS je s hráčů DREAMS a to koalice byla,takže hráči ve VS prakticky spolopracují s ostatníma kmeny hodně dlouho.
 

DeletedUser

Guest
Vezír: byl jsem na zabijákovo účtě nějaký ten měsíc a osobně musím říct, že když jsem potřeboval tak podpory od protonu přišli a musím od nich vyzdvihnout Pro lejka se kterým jsem často spolupracoval v útoku.
Ber na vědomí, že kdyby jste po otevření světa neuzavřeli spojko s protonem tak by lovci měli frontu i na západě a to mohlo i nemuselo změnit vývoj lovců
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru