• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVII. NEDĚLE svět 18 vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A myslím si že hned můžu začít.
Otázka pro všechny hosty diskuze.

Dnes je to přesně měsíc, co začala válka spojenců. Jak to vidíte s odstupem vy, stojíte si za svým rozhodnutím? Kdo má momentálně navrch a kdo si situací spíš pohoršil?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Rozhodně ano. HLavně po tom, co tady za tu dobu se dozvídám v diskuzi k tématu
 

DeletedUser31103

Guest
Tak rozhodlo se to beze mě, dva dny jsem tu nebyl a po návratu mapa zrudla, ale s odstupem času se to asi líp vyvinulo pro nás.
 

DeletedUser30974

Guest
1. odpověď

A myslím si že hned můžu začít.
Otázka pro všechny hosty diskuze.

Dnes je to přesně měsíc, co začala válka spojenců. Jak to vidíte s odstupem vy, stojíte si za svým rozhodnutím? Kdo má momentálně navrch a kdo si situací spíš pohoršil?

Dnes když se za sebe můzu ohlednou nevím co si mám myslet, ale myslím si, že kdybych se mohl vrátit v čase neodstupoval bych tak brzo a spíše bych čekal jak se situace vyvyne ikdyž táhle válka byla pravděpodobně nevyhnutelná. Dnes mají navrch Lovci, po tom co se TF-HLR postavilo "mimo" válku se velká část mého kmene dost hnula, někdo nemá čas na to, hrát zde další 2 roky a někoho přešla chuť na to pokračovat, což Proton nemálo oslabilo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Byli to 3 otázky, tak prosim o trochu obsáhlejší odpověď. Stejně ostatní budou ještě nějaký čas nejspíš odpovídat, takže čas máte :). A ještě bych poprosil vždycky tu otázku ocitovat, aby to pak bylo přehlednější.
 

DeletedUser

Guest
Ano určitě.
Vývoj války je dobrý ,aspoň se nenudíme ;)
Co se týče délky odpovědi,tak se omlouvám,ale musim zároveň bránit,tak píšu ,co nejstručněji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslíte si, že to byl rozhodující okamžik celého světa?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
válka mezi spojenci šla mimo mně takže se můžu vyjádřit pouze z toho co jsem kde četl.
Nejspíš to vše začínalo ještě několik měsíců předtím než válka vypukla. Můžeme jmenovat například anketa na foru lovců o tom zda napadnout proton, která mohla být myšlena vtipem . Dále spojenecká situace mezi protonem a lovcema. Kde údajně proton ze zástupů bránil nepřátele lovců nebo tím že podle lovců byly protoni "lamo kmen". S čímž já osobně nesouhlasím neboť Lovci by se nedostali tam kde jsou dnes bez pomoci protonu v začátcích hry (nejen že pomohli v útocích a obraně, ale i krytí západu).
Vznikla koalice 4 kmenů, které ukázali nepřátelům, že oni svět nevyhrají. Vlci přestoupili k Lovcům a nejspíš na základě ankety o napadení protonu "zvlčeli" a odešli z kmene a následně vyhlásili s protonem válku Lovcům.
Slyšel jsem, že válku měli vyhlásit i TFka, které se od války distancovali a díky tomu se rozpadl proton, který pěvně věřil, že do války pujdou všechny 3 kmeny.

Lovci asi nechtěli válku se spojenci, ale taky nechtěli brát do kmene hráče, kteří si výhru nezaslouží a podle nich to byl právě proton.

EDIT: zapomněl jsem na otázku kdo má navrh :)
Podle mně po odstoupení TF jednoznačně Lovci. Proton to již pocítil když se mu povedlo stratit za týden stovky vesnic a za chvíli to pocítí i vlci
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru