• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVII. NEDĚLE svět 18 vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31103

Guest
Koalice původně Proton + Lovci vznikla asi 2-3 měsíce po začátku světa a TF-HLR + VS se přidali až dlouho poté... :)
[SPOIL]V tom se pleteš s TF jsme byli na jedný lodi pomalu od začátku světa.Jen se kvůli tomu,že byli v tý době na spolupráci a koordinaci daleko oficiálně nic neuzavíralo.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Co způsobilo samotný rozpad koalice? Byli to opravdu vztahy mezi Lovci a Protonem?
 

DeletedUser23861

Guest
[SPOIL] vis co kokosaku, nebyt spojky s protonem, byla by spojka s nekym jinym. a verim ze s nekym schopnejsim. tak to proste je. ja byl hned vedle zabijaka spolecne s julkem. vzpominas? a jejich pomoc nam, nestala celou dobu za mnoho, a my dva jsme tam drzeli frontu s lopati vic nez kdo jiny.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31103

Guest
Co způsobilo samotný rozpad koalice? Byli to opravdu vztahy mezi Lovci a Protonem?

Rozpad koalice způsobilo to, že se někomu nejspíš nelíbil náš styl hry. Na druhou stranu nebejt toho stylu ,tak tu ted sedí v křesle členové Lopati a EOW,který by svět vyhráli. Možná to chtělo trochu klidnější hlavu a nebrat si vše tak osobně.
 

DeletedUser30974

Guest
Co způsobilo samotný rozpad koalice? Byli to opravdu vztahy mezi Lovci a Protonem?

Ano dá se to tak říct, můj názor je, že klíčovím okamžikem bylo, když se u Lovců začalo řešit možné napadnutí Protonu. V chvíli se to znelíbilo hráčům VS, kteří dali najevo nesouhlas a trhli se s tím, že se dohodli kmeny TF-HLR, Proton a VS, ze to nenechají být ladem, po té ale TF-HLR nastavilo spátečku a tím se dostáváme k tomu co už jsem psal, takže ano - příčinou byli asi špatné vztahy mezi Protonem a Lovci.
 

DeletedUser

Guest
nikitko, jen bych to jeste vic upravil, tu valku jste chystali vy, ne my, ja jsem jen tebe predbehl ve vyhlaseni valky coz ty moc dobre viz, ze by jste stejne udelali. je to jen technicky detail, ktery nesmyje tvoje intrikareni.
Nemám potřebu intrikařit. To jsou jen tvoje slova a úvahy . My jsme válku nechtěli vyhlašovat. NAopak jsem sama vydala příkaz neútočit první.Ale byli jsme připraveni,jelikož jsme tušili že Lovci nebudou jednat ,ale že prostě zaútočí. My sice odešli od Lovců ale z důvodů jejich chování a nechtěli jsme tam být (podotýkám,že nikdo nebyl nucen odejít).Tudíž znovu říkám,my jsme nezradili,ale pouze od nich odešli.Zradou by potom mohl být i vstup k nim,protože to bylo téměř s výhrůžkama atd...CHtěli jsme to urychlit a proto šli k Lovcům - měl to být motivační první krok. Taky se nám nelíbil přístup k Protonům a plánování války proti nim. ALe k žádnému plánování sloučení kmenů tam nedocházelo a my jsme neměli zájem tam být ,ale dořešit to z tzv "domova" jak jsme byli zvyklí..
 

DeletedUser

Guest
vezír:
[SPOIL]když pomoc nestála za mnoho tak je chyba v tom že jste si vybrali špatného spojence. Vím jak to tam na tom jihu vypadalo když byl celý zabiják v červeném poli. A díky tvému zásahu a vyburcováním lovců k tomu aby zaútočili do té oblasti v podstatě zachránilo zabijákovo účet.[/SPOIL]
 

DeletedUser30974

Guest
Vezír:[SPOIL]
[SPOIL] kokosaku, ja na rozdil od tebe nesouhlasim s tvym hodnocenim protonu. proton se s nami vezl. i bez nich by jsme byli tam co ted. oni nam skoro nepomahali. jeli si po svym pisecku a nebylo to nic moc. jak dlouho trvalo, nez jsme je uzavreli od fronty, protoze oni se tam na rozdil od nas moc nehrnuli? jak dlouho jen zerou sedivky co za sebou zanechavame? [/SPOIL]

Musím si dovolit oponovat, nevím co tě vede k takové nenávisti Protonu, ale já dřív hrával i u Lopat (dokud se nevyměnilo vedení) a musím říct, že Proton pro nás byl mnohem větším trnem v oku, než Lovci a to je fakt.[/SPOIL]
 

DeletedUser31103

Guest
Ano dá se to tak říct, můj názor je, že klíčovím okamžikem bylo, když se u Lovců začalo řešit možné napadnutí Protonu. V chvíli se to znelíbilo hráčům VS, kteří dali najevo nesouhlas a trhli se s tím, že se dohodli kmeny TF-HLR, Proton a VS, ze to nenechají být ladem, po té ale TF-HLR nastavilo spátečku a tím se dostáváme k tomu co už jsem psal, takže ano - příčinou byli asi špatné vztahy mezi Protonem a Lovci.
[SPOIL]Ta anketa byla stará pár měsíců a nebyla nijak závazná, proton sám měl několik podobných anket. Co se týká VS,tak už jen to,že vynášej infa z našeho fora a tajně domlouvaj převrat se dá hodnotit,jako zrada. Nepodstatná věc je,že v jistý době po jednom nefer jednání protonu ke spojencům chtěl to spojko vypovědět první jinej kmen,než my[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru