• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - 42.Neděle........ Kokosman100 vs. Lord CanabisŽába

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Jelikož se nedostavil tazatel, tak se můžete Kokosmana ptát všichni přihlížející.
 

DeletedUser30368

Guest
OT:
[SPOIL]Tazatel mi právě napsal, že šel slavit a zapomněl na to...nestíhá se dostat k noťasu a z mobilu by to bylo naprd.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Ok :D

Jak by měl vypadat kluk, kterého by jsi chtěl? :D Tvůj ideální přítel? :)
jaký je tvůj nejoblíbenější hráč? Nejoblíbenější mód? Nejoblíbenější seriál v TV ? :)
[/SPOIL]
zelí :D ale jinak mi na vzhledu nějak moc nezáleží .. normální slečna, která nemá potřebu všechno koupit, mít na sobě kila železa a potřebu nechat si potetovat půl těla.
Kuřačka nekuřačka .. je mi to jedno, ale nekuřačka by byla lepší neboť bych měl alespoň důvod přestat já. Rozhodně nechci slečnu co to přehání s alkoholem nebo s drogama.

nejoblíbenější hráč je samozřejmně Mauricius :D
ohledně modů nevím, ale tak .. první mně napadla Majka
na TV koukám jen Partičku nebo hokej takže Partička
 

DeletedUser23979

Guest
Jaký humor je ti osobně nejbližší? Absurdní, černý…?
 

DeletedUser30368

Guest
Dobře :), jak se máš vůbec?

Čteš knížky? jaké?
Zkoušel jsi někdy pít, nebo kouřit? Nebo něco ostřejšího? :)
 

DeletedUser23979

Guest
Pokračuji at se nenudí :)

A já se vrátím ke slečnám. Jaký typ ti imponuje a čím ti může bezpečně odradit?
 

DeletedUser

Guest
Jaký humor je ti osobně nejbližší? Absurdní, černý…?
mám rád všechny druhy humoru od obyčejných vtípků až po černý nebo brutální humor. U černého humoru je to těžké a někdy je to zajímavé když podle ohlasů jsem jediný kdo se tomu dokáže zasmát.
Ale nic se nemá přehánět a některé černé humory jsou až příliš.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Dobře :), jak se máš vůbec?

Čteš knížky? jaké?
Zkoušel jsi někdy pít, nebo kouřit? Nebo něco ostřejšího? :)
[/SPOIL]
Mám se fajně .. odpovídám na dotazy a u toho si přeříkávám elektrotechniku (konkrétně A/D převodníky :) )

Čtu knížky, nejradši novely a válečné.
Piju jen symbolicky když se něco uděje a to si dám maximálně 2 panáky a o pivu to říkám takhle "první pro žízeň, druhé pro chuť a třetí když je dobré téma." .. celkově alkohol nemusím.
Jsem kuřák už asi 4tým rokem a nemyslím si že bych s tím byl nějaký frajer .. spíše mi i vadí když někdo známý vidí v mé ruce cigaretu a tak se snažím nekouřit před známými nebo rodinou.

jinak ano zkoušel jsem pít .. a kdo nepil dožil se maximálně pár dnů života :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru