• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 18

DeletedUser23861

Guest
polpiku, muzes mi prosim prozradit, ktera hlava dubova od vas organizuje ty vase obskurni hromadaky? predpokladam ze to neprozradis, bo to neni nic k chlubeni. jestlize to budes okecavat, mam si asi za to dosadit tebe?
 

DeletedUser15709

Guest
Asi takhle, ty jsi nebyl dodnes schopen vysvětlit, kde bereš informace od suportu, tudíž nevidím jediný důvod ti zde cokoliv vysvětlovat. A když už jsme u těch sranda útoků, vy jste také krom rozebírání lamek co se nebrání ještě nic nepředvedli :hi Až se vám jednou něco povede, osobně tě sem přijdu pochválit, ale zatím není za co, tak zalez z5 do nory sbírat své info a nekecej nám do hry, vše má svůj smysl a že to tvůj chorý mozek nechápe není můj problém!! :p :p
 

DeletedUser

Guest
Milý vezír alias Kosiř, alebo ako sa voláš to je šumafuk.
Prečo keď niečo už vypotíte tak to stojí za to a čudujem sa že tvoji verní poskokovia ešte nepíšu.
Povedz čo ste dokázali za poslednú dobu.
Otvorili ste si tak akurat deň otovrených dverí u vlčakov, ktorý vám nedokážu klásť odpor
to ste kingovia ale klobúk nedám pred vami dolu.
Bol som ban a dosť času na rozmýšlanie a pozorovanie vašich aktivít.
Vrele doporučujem zmeniť názov Vášho kmeňa nakoľko znevažujete slovo LOVCI LEBIEK.
Doporučujem vám názov HYENY. To vás úplne vystihuje.
Každý hľada cestu slabšieho odporu, ale štýlom fair play. Viem že sa spustí lavína na moju osobu od tvojich (bojovnikov? na zamyslenie), ale na to si tu už ľudia zvykli že viete len osočovať. Ukážte vaše výsledky, akurát žranie mrtvych učtov či je to na strane vašej alebo nepriateľa. Pri aktívnych hráčoch ste úplne vedľa.
Takže páni vyjadril som sa a teraz hrrrrrrrrrrrr na Sepika a rozneste ho v zuboch na fóre.

PS.
Dnes som čistý a žiadny alkohol
 

DeletedUser33479

Guest
Asi takhle, ty jsi nebyl dodnes schopen vysvětlit, kde bereš informace od suportu, tudíž nevidím jediný důvod ti zde cokoliv vysvětlovat. A když už jsme u těch sranda útoků, vy jste také krom rozebírání lamek co se nebrání ještě nic nepředvedli :hi Až se vám jednou něco povede, osobně tě sem přijdu pochválit, ale zatím není za co, tak zalez z5 do nory sbírat své info a nekecej nám do hry, vše má svůj smysl a že to tvůj chorý mozek nechápe není můj problém!! :p :p


nic jsme nedokázali ? Polpiku, ježis marjam kluku ušatá :eek:D

Kdo udělal ty mrtvoly ? Myslíš, že přišel den a řekli si, dneska ze dne na den přestaneme hrát už nás to tu nebaví, nač bychom drtili lamy jako lovce a přestanou, bavím se o hráčích tipu pepek, nikita a další podobni jejich kvalit.


Dále bych ukázal pro důkaz, že nic neděláme, statistky naše a vaše a dále bych zmínil fakt: poměr vašich vísek zabraných nám o proti deff ranku jenž nám zvyšujete. My nejsme barbarky ani moon a další boti co "hrajou"...

S úctou prorokíňo :D

Milý vezír alias Kosiř, alebo ako sa voláš to je šumafuk.
Prečo keď niečo už vypotíte tak to stojí za to a čudujem sa že tvoji verní poskokovia ešte nepíšu.
Povedz čo ste dokázali za poslednú dobu.
Otvorili ste si tak akurat deň otovrených dverí u vlčakov, ktorý vám nedokážu klásť odpor
to ste kingovia ale klobúk nedám pred vami dolu.
Bol som ban a dosť času na rozmýšlanie a pozorovanie vašich aktivít.
Vrele doporučujem zmeniť názov Vášho kmeňa nakoľko znevažujete slovo LOVCI LEBIEK.
Doporučujem vám názov HYENY. To vás úplne vystihuje.
Každý hľada cestu slabšieho odporu, ale štýlom fair play. Viem že sa spustí lavína na moju osobu od tvojich (bojovnikov? na zamyslenie), ale na to si tu už ľudia zvykli že viete len osočovať. Ukážte vaše výsledky, akurát žranie mrtvych učtov či je to na strane vašej alebo nepriateľa. Pri aktívnych hráčoch ste úplne vedľa.
Takže páni vyjadril som sa a teraz hrrrrrrrrrrrr na Sepika a rozneste ho v zuboch na fóre.

PS.
Dnes som čistý a žiadny alkohol

[SPOIL]Prečo keď niečo už vypotíte tak to stojí za to a čudujem sa že tvoji verní poskokovia ešte nepíšu.
Povedz čo ste dokázali za poslednú dobu.
Otvorili ste si tak akurat deň otovrených dverí u vlčakov, ktorý vám nedokážu klásť odpor
to ste kingovia ale klobúk nedám pred vami dolu.[/SPOIL]
Sám sis odpověděl..:eek:D

dočkej času už se k tfkám blížíme, pak uvidíš
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty ideš za mnou na pláž
Teba to už nebavi?
Na ktorom účte vlastne teraz sedíš? Bulakov alebo mylach?
 

DeletedUser33479

Guest
Já na pláž ? To bychom museli mít nejdřív soupeře, který by mě tam dostal :)

Ale bohužel ....

Na ktorom účte vlastne teraz sedíš? Bulakov alebo mylach?

jsem multi hráč, to nevíte ? Sedím na joshuovi, kosířovi, bulakov, drussovi, decimovi, abraxov,ldk a ld ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31794

Guest
Kdyz si TF zralo svoji plaz tak my jsme tu likvidovali odpor.A ted kdyz se pripravujem na ,,reseni konecne TF otazky,, tak jsme za lamy.Meli jste jit do valky se stredem a taky by bylo pro vas neco k papani.

Jinak jak se vam libi nase obrana?pockejte az k vam nazenem jeste ty tisice SD co se valeji na severu.to uvidite kolotoc.A hlavne uz mate jatecni vahu takze se pomalu pripravujte na nasi trvalou a hlavne stoprocentní peci.:hi

A polpiku nemusis degradovat hrace ze severu.nekteri z nich nejsou spatni obranci.ale koho by to bavilo branit proti presile.
 

DeletedUser

Guest
Asi takhle, ty jsi nebyl dodnes schopen vysvětlit, kde bereš informace od suportu, tudíž nevidím jediný důvod ti zde cokoliv vysvětlovat. A když už jsme u těch sranda útoků, vy jste také krom rozebírání lamek co se nebrání ještě nic nepředvedli :hi Až se vám jednou něco povede, osobně tě sem přijdu pochválit, ale zatím není za co, tak zalez z5 do nory sbírat své info a nekecej nám do hry, vše má svůj smysl a že to tvůj chorý mozek nechápe není můj problém!! :p :p



Už jsem sem nechtěl psát, ale tak proč se trvale obírat o zábavu, že? :)
Pozor na tu rétoriku, kdysi dávno tu jeden kmen psal, jak zatím nikoho důležitého neztratil, pak ten kmen bojoval/nebojoval ještě několik měsíců, kdy stále nikoho důležitého neztratili a kdy jim byly ničeny jenom lamy a najednou ouha, šedá kam se podíváš :) Ano, bylo to slavné PV, ale tyhle řeči teď vedete vy, takže pozor, ať z vás pak taky nemáme takovou srandu. Njn na jednu stranu si říkám, že tady budete chtít zůstávat co možná nejdéle, abyste nám to co nejvíc prodloužili, ale na stranu druhou, možná se opět dočkáme šedého moře a pokud ne, tak si z vás alespoň neustále budeme dělat srandu a ono je to přece o zábavě, ne? :)

Jinak, na začátku války jste měli lepší polohu a víc vesnic (jako strana to možná ještě stále platí, teď z hlavy nevím), ale tahle vaše výhoda jde čím dál víc do ztracena. Zkoušeli jste to na nás přes support (no, jak se dávám na ty kecy a obvinění, co tady lidi píšou, tak bude asi přesnější říct, že to zkoušíte, ale co už, v morálním bahně se rochníte spokojeně už měsíce, takže vám to ani nepřijde - jj nejen vy, ale i lidé typu zafi atd.), to vám taky těžko vyjde, takže co zbývá? Vojensky na nás nemáte, ale to vám muselo být jasné už na úplném začátku (pozor, kdyby to bylo skutečně tak, že si to lovci a tf rozdají o to, kdo vyhraje tenhle svět, počkali byste, až nebudeme mít další války, kterým se musíme věnovat a až budeme mít u vašich hranic nastěhovány všechny naše hráče, tak tehdy bychom si to o win mohli rozdat, hezky férově, ale to se nestalo :)

Poslední věc, asi očekávaná, pokud na mě chcete útočit, musíte až tu nebudu (zeptejte se kdyžtak hráče typu mr.face a apofish :), protože pokud jsme na účtech a neoddaváme se ve tři ráné třeba spánku, tak toho ty vaše útoky moc neuděljí :) Přestože obránce dne je ocenění, které moc rád nemám, tak díky, ale vesnice za to nečekejte :)

jsem multi hráč, to nevíte ? Sedím na joshuovi, kosířovi, bulakov, drussovi, decimovi, abraxov,ldk a ld ;)


být tebou, tak takovéhle věci nepíšu, protože někteří lidé jsou tak zoufalí, že to vezmou vážně a půjdou tě nahlásit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já na pláž ? To bychom museli mít nejdřív soupeře, který by mě tam dostal :)

Ale bohužel ....

vsak si napisal sam ze pojdes po mne az budem mat nudle u nosu takze ma msis hladat na plazi nikde inde PANACIK

ale je to zaujimave ako vsetci radovo pocuvate ked VAS vodca Vezir alebo ako sa vola zaveli a vsetci hufne pisete
Chalani nemate vlastnu hlavu?
 

DeletedUser31794

Guest
Tak my tu nesedime 24 hodin denne a necekame kdy tu napisete aby jsme mohli reagovat.staci aby jeden upozornil ze tu tlachate a kazdej neco pisne.Vic za tim nehledej
 
Nahoru