• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 18

DeletedUser23861

Guest
taky jsem uz bral ucet. 2 tydny na predelani a zorientovani a uz to jelo...
 

DeletedUser25155

Guest
77,6% aktivniho sveta, tak myslim, ze v breznu muzem vyhlasit TimeOut:king:king:king

a do prazdnin, to ukoncit...
 

DeletedUser

Guest
Tak dost, tohle téma slouží k diskuzi o S18, ne k urážení a vzájemnému osočování! Pokud máte nutkání pokračovat ve stávající podobě, přesuňte prosím Vaši konverzaci do soukromých zpráv. Děkuji.

Na tomto světě je jistě mnoho zajímavějších věcí k debatě, než jen neustálé řešení taktiky několika hráčů.
 

DeletedUser33479

Guest
Double post

peťo zase si mýliš pojmy a dojmy
Adminom som nikdy nebol bol som max. len zástupca hl. cheathuntera.
a svet S18 som začal hrať AŽ KEĎ SOM SKONČIL NA SUPPORTE
Toto nie je ošetrené a nikomu nemôžu zakázať hrať po ukončení činnosti. Takže a svojim vyjadrením potvrdzuješ čo som tu písal ohľadom vezíra. Nikdy som tieto veci nechcel písať ale nakoľko ste chceli odo mňa vyjadrenia kde čo porušujute tak som to napísal. Nenapísl som a nezverejnil som všetko.
Len vás poprosím určité veci si odpustite tu na fóre a ja budem ticho

No já ti nevím, takovéhle věci bych nikdy nezveřejnil, že nevyužíval ? Špinil jsi nás tu a poštval proti nám tfka, tvýma řečma a obviněním, třeba se zástupy, tohle jsi vše mohl zneužít, všechny info co jsi nabral ... To je podle mě směšný argument

[SPOIL]
Tak dost, tohle téma slouží k diskuzi o S18, ne k urážení a vzájemnému osočování! Pokud máte nutkání pokračovat ve stávající podobě, přesuňte prosím Vaši konverzaci do soukromých zpráv. Děkuji.

Na tomto světě je jistě mnoho zajímavějších věcí k debatě, než jen neustálé řešení taktiky několika hráčů.
[/SPOIL]
I taktika je součásti světa 18. Kdybychom chtěli mluvit o blbostech, jdeme za zelím do kavárny ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja som nikoho nešpinil peto a to čo píšeš len potvrdzuje ako Váš kmeň funguje a zaujimave že zrazu vyťahuješ veci. Ja som sa snažil len s dokumentovať o čo ste ma tu žiadali ako porušujete a pravidla a dôkazy. Jasneže veci čo mam u seba nemozem zverejniť ale ako hrate a povedat to hracom nie je zakazane
 

DeletedUser33479

Guest
Ja Ja som sa snažil len s dokumentovať o čo ste ma tu žiadali ako porušujete a pravidla a dôkazy. Jasneže veci čo mam u seba nemozem zverejniť ale ako hrate a povedat to hracom nie je zakazane

já si myslím, že krom keců, jsi důkazy nepodal ... Jen píšeš, že podvádíme, chtěl jsem se jen ujistit, tímhle jsi mne zodpověděl jednu věc... čiest :D
 

DeletedUser12717

Guest
Sice nevím, jaké byly okolnosti rozpadu TF, protože se mi nechce projíždět ten spam zpátky, nicméně gratuluju Lovcům k dokončení světa. Za dobu co jsem tu hrál tu lepší kmen nebyl a vítězství je naprosto zasloužené.
 
Nahoru