• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Total War

  • Zakladatel vlákna DeletedUser28785
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35615

Guest
Moje sestra je v tom taky dobra :)

Ja mam nejradsi Medieval 2, nekolik dni v kuse a spousta noci jsem mu odevzdal. Medieval jednicku jsem hral taky, ale ten me moc neuchvatil. Pak je docela fajn i Rome.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Já se těším na Rome II: Total war.:) V září to vyjde.:)
 

DeletedUser30193

Guest
Taky se těším na Rome II , ale ted momentálně mám nejradši Medieval 2 a Napoleon.
 

DeletedUser30193

Guest
Jinak vy co hrajete Medieval 2 za koho nejradši hrajete? Já mám rád Anglii (luky jsou moje) a Dánsko (super utočná těžká pěchota)
 

DeletedUser37264

Guest
Takze, par hodin hrania a skvely zazitok, odporucam kupit na steame :)

moja favorit do teraz bola Total War Rome I :), dufam ze to zmenim na novsiu vrziu, ocakavam od toho velmi vela :)
 

DeletedUser34317

Guest
Hraju akorát na ntb Medieval 2 a Rome, ale až si koupím novou mechaniku, nainstaluju na Med 2 datáč Kingdoms a stáhnu mód Third Age :)

Jinak jaký je váš neoblíbenější národ v Med 2? Já nedám dopustit na skoty, miluju ty skotské šlechtice, jak všechny kosí tím obouručákem, ale potom co jim vylepším brnění, už nevypadají tak pěkně :(

A samozřejmě nesmím zapomenout Byzantskou říši, sice nemají kvalitní kopiníky jako západní země a taky chybějí kušiníci, ale na druhou stanu mají VARJAŽKOU GARDU :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Takže včera jsem obětoval 3 hodiny svého drahocenného času a stáhl si Rome 2, docela nářez, ale ta délka tahů, snad najdu nějakej patch :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru