• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser34217

Guest
Tak to ti fakt nevím :D.

Ale když jsi tak aktivní udělej mi rozpis :D.

říká se účet ,né rozpis ,rozpis můžeš dávat ve fortuně ,nebo ti může dát doma matka rozpis prací co máš udělat:D.

Přesně takhle to začíná a končí to ,že ti nezaplatí fakturu a takových lidí je mraky ,jelikož podvodníkům patří svět.:wacko
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38965

Guest
Ajéje už se tady zase hází špína na všechny strany jo?

no pozdravujte mi toho Vašeho Apače co skončil nebo dostal větší účet... :D

raději mizím ven, když je tam tak krásně :D
 

DeletedUser39624

Guest
Jo jo ty mě drbou neustále :D.

Jen tak dál hošíci aspoň jsem v kurzu :D.
 

DeletedUser34217

Guest
Tak se asi nachvilku rozloučím :(,jen zajímavé ,že tu padá mnoho horších výrazů ,než ... a to je v pořádku,možná si kup ty karty domů a dávej je manželce.



http://www.youtube.com/watch?v=k2gM1zk6lD8

Jo jo ty mě drbou neustále :D.

Jen tak dál hošíci aspoň jsem v kurzu :D.

To je zajímavé ,že přes komp nám říkáš hošíci a na srazu jsi nám říkal ,Dobrý den.(a byl jsi červený až za ušima)
Zajímávé ,jak přes komp jsou hned všichni silní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39624

Guest
Červený jsem skoro pořád s tím jsem se narodil :).

A ano přesně tohle sedí i a tebe :).


A i na saxousa co mi po kamarádovi vyhrožoval až pojede kolem tak mi zlomí nos :D.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Jo jo ty mě drbou neustále :D.

Jen tak dál hošíci aspoň jsem v kurzu :D.
No, mě tady smázli příspěvek a dostal jsem kartu za to,, že jsem vysvětloval že "jebnúť" je česky praštit. Že to nemá se souloží nic společného, protože pak bych musel v životě vysouloužit spousty takových fešáků... Zatím co holku jsem nikdy nejebnul...

Ale drbat se tu může evidentně bez problémů :)

Stále dvojí metr
 

DeletedUser34217

Guest
Červený jsem skoro pořád s tím jsem se narodil :).

A ano přesně tohle sedí i a tebe :).


A i na saxousa co mi po kamarádovi vyhrožoval až pojede kolem tak mi zlomí nos :D.


No někteří lidé si ,za to jak se chovají nic jiného nezaslouží.

Dříve to dělali doma rodiče,nebo i škola ,jedna rychlá suchá ,je mnohem výchovnější než poznámky a 2 hodinové domlouvání.
A ještě si myslím ,že právě v tomhle byla dobrá vojna ,která jak je pravda jinak byla úplně k ničemu.
Ale mladí se tam naučili ,trochu respektu a úcty,který dnes tak trochu postrádám, neumí ani pozdravit ,když někam vejdou.

A nevím v čem to sedí na mě ,já se snažím u počítače chovat k lidem stejně ,jako by mi koukali do očí a to co zde napíši nemám problém někomu do očí říci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34217

Guest
To bude ,ale někteří už skáčou:D ted a tady.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39624

Guest
Mno nic skvěle jsme si pokecali, ale dále vás tu nechám v té vaší skvělé demagogii :D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34217

Guest
Jak říkám u kompu je každý silák,ale kdyby tohle napsal někdo z nás tak má 3 červené karty a banán na týden.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru