• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser34217

Guest
To bude ,ale někteří už skáčou:D ted a tady.

Mohu se zeptat proč mi byla odebrána citace?????
To co jsem citoval napsáno zůstalo ,ale u mě to bylo smazáno ,to jsem moc nepochopil.
A jiné provokace tu v klidu zůstali.

pochopím ,že kdo to smazal ,tak třeba později vstává nemusí pracovat (mohl mít v očích ospalky ,ale moc tomu nerozumím)
Děkuji za odpověd.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hmmm, a přečíst si pravidla fóra a něco o zbytečných citacích? To je problém? Nejsi tu přeci nováček. ;)
 

DeletedUser34217

Guest
Ono to k něčemu je???Dit si každý z vás pravidla vykládá ,jak chce.No spíše jak se mu hodí ,ale jinak děkuji za věcnou odpověd. Hned jsem se dozvěděl mnohem více:D:D.

Počkám na někoho inteligentnějšího,třeba mi odpoví.

Hlavně že se tu má šetřit dávat do spojlerů necitovat,ale ten tvůj příspěvek s tou trapárnou pod tím zabere místa na 3 strany.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37826

Guest
Silvre,teď jsi king po tom cos přebral účet po někom,kdo byl schopný,uměl hrát,a něco dokázal,viď? Radši bys měl šoupat nohama,protože jinak jsi tu nedokázal zatím nic krom toho,žes přešel na druhou stranu a vymýšlel si kupu keců o tom,jak je DOOM špatný a co všechno udělal... a samozřejmě ty tvoje multiúčty více lidí v DOOM,SKUNK a kdoví kde všude...takže radši prrr:hi

Sovo,když ty urážíš jiné,nevím co čekáš od nich.Hugo má pravdu,i když teď se ti to také vyskakuje když máte krátkou hranici,kterou jste schopni ubránit:scratchNechovej se k ostatním tak,jak nechceš,aby se oni chovali k tobě...

Toť vše,co jsem k tomu chtěl dodat
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Počkám na někoho inteligentnějšího,třeba mi odpoví.

Hlavně že se tu má šetřit dávat do spojlerů necitovat,ale ten tvůj příspěvek s tou trapárnou pod tím zabere místa na 3 strany.

Jestli třeba není chyba v Tvém chápání, ale omlouvat se nemusíš, vím, že nám lidé, kteří mají běžnou úroveň inteligence, někdy nerozumí. Někomu můžeme přijít těžko pochopitelní, proto máme organizaci, kde se scházíme a rozumíme si. Čímž samozřejmě myslím Mensu ČR, aby nevznikla náhodou nějaká mýlka, o čem píši.

A pravidla si opravdu přečti, protože pak by jsi věděl, že je můj podpis v pořádku, dokonce je ten obrázek menší, než je povolený. :D A pokud se Ti nelíbí, máš možnost zobrazování podpisů vypnout. Najdeš to v nastavení. A odkaz na pravidla fóra najdeš na horní liště této stránky, pokud tedy potřebuješ až takovouto nápovědu. Ale kliknout na ně, už musíš sám, tady nejde sdílení obrazovky jako na skype ...:hi
 

DeletedUser

Guest
Navrhuji rozšířit § 2 pravidel tohoto fora o následující reciprocitu:

V bodě:
Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům či ze strany moderátorů může být trestána okamžitou trvalou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči moderátorům či ze strany moderátora s hráčem budou vymazány a jejich autor přísně potrestán.


Děkuji.
 

DeletedUser17640

Guest
Koukám,že si budeme muset založit nějakou sekci pro ty "blbější"..Není to poprvé co čtu,že něčemu nerozumíme,protože jsme rozumově slabší..Takže klub debilů bude pro nás rájem..A že nás tam bude.:rofl

Jen aby nám přidělili moderátora co s bude schopen komunikovat s námi retardy.:scratch
 

DeletedUser

Guest
Jen aby takový spolek pak nebyl diskriminační vůči členům Mensy ČR ... to by jistě porušovalo pravidlo rovných příležitostí nejen tady na fóru.
 

DeletedUser

Guest
Biblos v jídelně

Jestli třeba není chyba v Tvém chápání, ale omlouvat se nemusíš, vím, že nám lidé, kteří mají běžnou úroveň inteligence, někdy nerozumí. Někomu můžeme přijít těžko pochopitelní, proto máme organizaci, kde se scházíme a rozumíme si. Čímž samozřejmě myslím Mensu ČR, aby nevznikla náhodou nějaká mýlka, o čem píši.

A pravidla si opravdu přečti, protože pak by jsi věděl, že je můj podpis v pořádku, dokonce je ten obrázek menší, než je povolený. :D A pokud se Ti nelíbí, máš možnost zobrazování podpisů vypnout. Najdeš to v nastavení. A odkaz na pravidla fóra najdeš na horní liště této stránky, pokud tedy potřebuješ až takovouto nápovědu. Ale kliknout na ně, už musíš sám, tady nejde sdílení obrazovky jako na skype ...:hi

Jéééééé to jsem nevěděl že tam děláš uklízečku. Budu se muset příště věnovat více zaměstnancům.
 

DeletedUser36749

Guest
že vás to všechny baví..

a přesto máte tolik času na DK a na to navážet se do jiných jedinců..

a mensa nemensa, zřejmě to nevypovídá nic o charakteru..dle vašeho chování mi přijde, že spíš o egu.. a o tom, že tito lidé mají problémy vyjít s normálnimi...

uražet se dá různymi způsoby nemusí to byt hned nadavky.. tak to také berte v potaz..
 
Nahoru