• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser27267

Guest
Postačí když tam budou například sluneční paprsky a slunce jako symbol léta?
 

DeletedUser37060

Guest
ja myslím že stačí... :) Len to musí ako letné slnečné paprsky vypadať
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Kdo se ještě chce zapojit do soutěže, máte posledních pár dní.
 

DeletedUser

Guest
Soutěžní obrázky

Přesně tak ...

Kdo má ještě v pc obrázek, se kterým chce soutěžit, tak šup s ním na úložiště a sem s linkem!! :cool
 

DeletedUser

Guest
Do konce soutěže zbývájí zhruba čtyři hodiny, takže pokud někdo disponuje soutěžním dílkem, přispívejte! :cool
O půlnoci soutěž končí.
 

DeletedUser

Guest
Tak nejspíš budu uzavírat přihlášené... huf. Stihl jsem! :D
 

DeletedUser33829

Guest
Bude vítězný banner použit jako reklama na DK? Reklamu na DK jsem neviděl už několik let, Inno propaguje vždy jen svoji nejnovější hru.

Ale jsem rád, že se zdejší soutěže dostávají z letargie, kdy jednu dobu zde bylo vždy jen pár děl a úrovně nechvalné a bylo to vynášeno do nebes a negativní komentáře potlačovány.:hi
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pleteš si evidentně negativní komentář, se snahou všechny okolo pourážet, on je v tom poněkud rozdíl, ale to zřejmě nechceš vidět, což je docela smutné.
 

DeletedUser

Guest
... úrovně nechvalné a bylo to vynášeno do nebes a negativní komentáře potlačovány

Složení zdejší komunity je různorodé.
Mnohdy člověk netuší, kdo se skrývá za nickem.
Je to člověk ve zralém věku nebo dítě?
Je zdravý nebo má nějaký handicap?
Umí, vyzná se nebo se teprve učí?

Obecně všichni víme, že jedna pochvala někdy dokáže víc, než negativní kritika, tak proč se nepovznést.
Přeci jen, každý účastník soutěže věnoval v dobré víře své práci kousek času a energie.

Nikdy není vše podle představ jedince, nikdo nenosí ve své hlavě mozek druhého.
Chce to nadhled a kapku empatie, to je to, oč tu běží ...
 
Nahoru