• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Panzergun

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
cca pred tydnem psal Kozmicz , ze budou nejspis zacinat dva svety najednou, planuje se tedy S75 s jinym nastavenim, nebo bude zacinat dalsi casual?
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Stačí se podívat na přehled světů zde na fóru, tento přehled ti dá odpověď na tvou otázku :)
 

mr. matador

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Otázka trošku mimo... Bude někdy někde ještě zbrojnice? Pamatuju si jí ze starších světů (S7) a přijde mi to lepší, než systém vlajek nebo knih schopností...
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ne, s příchodem nového systému paladinů byka zbrojnice odstraněna ze hry.
 

Eliortis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Možná proto, že už takhle je ta hra trošku na palici, když chce být člověk dobrý, tak by bylo fajn i fér se občas trošku rozumně vyspat, navíc kolem 6 hodiny ranní vstává většina České republiky ;)
jako dost jsi mě pobavil dle mého názoru už většina čistí republiky v 6:00 pracuje ne že teprve vstává
 

DeletedUser44631

Guest
jako dost jsi mě pobavil dle mého názoru už většina čistí republiky v 6:00 pracuje ne že teprve vstává

To jsem myslel - jen špatně jsem se vyjádřil, přeci jen, jsem Pražák.. Tady mají lidi půl noc ;)
Ale vím, že od 6:00 pracuje, protože rok po střední jsem tu hrůzu zažil taky :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Off topic:

Hoši, musím vás zklamat, ale v Karlových Varech tomu tak asi není. Teď jsem jel skrz celé město a potkal jsem pouze jedno auto, takže se nezdá, že by většina republiky se chystala do práce od 6h. Jasně, jsou povolání, které nastupují ve 4,5 nebo 6, ale myslím, že když se bavíme o většině republiky, tak si myslím, že ta začíná pracovat od 7 až od 9.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nene, já v Ostravě nikdy nebydlel. :D
 
Nahoru