• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Legendary Tajo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
14
Nesnažte se jiné hráče navádět k obcházení pravidel. Jakýkoliv pokus o zveřejňování komunikace se supportem či jen jejich částech, bude z naší strany tvrdě postihováno. Jakékoliv obcházení tohoto pravidla tím, že se části zamažou je naprosto bezpředmětné a bude k tomu přistupováno stejně, jako by konverzace byla kompletní. Předem na to upozorňuiji, aby pak nedošlo k nějakému nedorozumnění!

Našiel som len jedno pravidlo ktoré zakazuje zverejniť komunikáciu s podporou :
2) Kodex chování
8.Zveřejňování obsahu jakékoliv komunikace s herní podporou nebo s ostatními hráči bez jejich plného souhlasu není dovoleno

Takže jedine čo tomu bráni tu zverejniť komunikáciu ste len vy.... takže ak bolo vaše jednanie oprávnené a všetko prebiehalo v súlade s "vašimi pravidlami" , nemali by ste problém to tu zverejniť.
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Mě je už osobně jedno jestli budu dk hrát nebo ne. Tak začnu vytahovat věci který nemůžou jen tak zamect pod koberec. Jo můžou mazat co chtějí ale už mi došla trpělivost.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Já bych teda taky poprosil support, aby tyrana odbanovali na toto fórum... Je tu bez něj nuda.
Samozřejmě kapříci připlují. :D
 

pezap

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Nesnažte se jiné hráče navádět k obcházení pravidel. Jakýkoliv pokus o zveřejňování komunikace se supportem či jen jejich částech, bude z naší strany tvrdě postihováno. Jakékoliv obcházení tohoto pravidla tím, že se části zamažou je naprosto bezpředmětné a bude k tomu přistupováno stejně, jako by konverzace byla kompletní. Předem na to upozorňuiji, aby pak nedošlo k nějakému nedorozumnění!
citace z vasych pravidel:

  1. Zveřejňování obsahu jakékoliv komunikace s herní podporou nebo s ostatními hráči bez jejich plného souhlasu není dovoleno.
pokud teda jak pises vas ban byl opravneny a vse bylo v poradku staci pouze dat svoleni hraci a ten muze ticket zverejnit bez toho aby porusil pravidla
takze kdyz jste tak cisti tak prece nebude problem tu vasi konverzaci z tyranem zverejnit kdyz mu date svoleni.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Jsem fakt zvědavej na odpověď tajovi :D podle mě ho pošlou na maďarskej svět :DDD
 

Legendary Tajo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
14
Jsem fakt zvědavej na odpověď tajovi :D podle mě ho pošlou na maďarskej svět :DDD

Ja sa ale na nič nepýtal, ja len konštatoval :D

Našiel som len jedno pravidlo ktoré zakazuje zverejniť komunikáciu s podporou :
2) Kodex chování
8.Zveřejňování obsahu jakékoliv komunikace s herní podporou nebo s ostatními hráči bez jejich plného souhlasu není dovoleno

Takže jedine čo tomu bráni tu zverejniť komunikáciu ste len vy.... takže ak bolo vaše jednanie oprávnené a všetko prebiehalo v súlade s "vašimi pravidlami" , nemali by ste problém to tu zverejniť.

Ale tak teda. Môžem dostať vysvetlenie ? Prečo nechcete zverejniť komunikáciu ?

Ďakujem
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
tohle tady kozmicz napsal
" My bohužel nemůžeme poskytovat konkrétnější informace, nemohu i když bych opravdu rád, protože vidím, že 90% zde diskutujících vidí pouze to, co jim Tyran předal. Já bych moc rád některé věci vyvrátil, ale pravidla supportu mi to skutečně nedovolí. A prosím nenuťte mě nikdo tato pravidla porušovat. "

a pak zjistite, ze to je jen o tom, jestli to support povoli :D.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
tohle tady kozmicz napsal
" My bohužel nemůžeme poskytovat konkrétnější informace, nemohu i když bych opravdu rád, protože vidím, že 90% zde diskutujících vidí pouze to, co jim Tyran předal. Já bych moc rád některé věci vyvrátil, ale pravidla supportu mi to skutečně nedovolí. A prosím nenuťte mě nikdo tato pravidla porušovat. "

a pak zjistite, ze to je jen o tom, jestli to support povoli :D.
Odpověď bude: Přečetl jste si staré pravidla. :D
 

Legendary Tajo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
14
tohle tady kozmicz napsal
" My bohužel nemůžeme poskytovat konkrétnější informace, nemohu i když bych opravdu rád, protože vidím, že 90% zde diskutujících vidí pouze to, co jim Tyran předal. Já bych moc rád některé věci vyvrátil, ale pravidla supportu mi to skutečně nedovolí. A prosím nenuťte mě nikdo tato pravidla porušovat. "

a pak zjistite, ze to je jen o tom, jestli to support povoli :D.

Takže sme v šachu :D
 
Nahoru