• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Hrál sem na csp6 ale pod jiným Nickem a kvůli jednomu hráči co jsme se rozhádali z jiných světů dostal ten nich ban ....takže mám tento a Safe tebe si pamatuji ..byl sem U spojenců tehdy a nemůžu zakousnout prostě to jak ses k jednomu kolegovi nehezky zachoval prostě a pak jak si udělal s toho halo kolem toho vše když ty jsi byl na víně :)ale to je jedno ...vyhráli jste svět Casual 6 ..gratuluji ale nechvalilnbyvh se tom jakým stylem prostě :)
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
cas7 došiel som tam na žiqadosť hrajujá, meska a dalších. chceli ma lebo vedia o tom ako kmen vediem a narovinu napísali nech im pomôžem že som ich jediná záchrana. práve s tydlom sme sa nedohodli žiadal som odovzdanie do rtuk kmena lebo nebudem svoje zaužívane veci meniť a nie je tam čas na zmenu musela sa udiať hned, tydl odmietol a prave to čo píšeš ako sa s ním poznáš a neveríš tomu tak vlastne len potvrdzuje to že on ich nevedie zamerne k winu. ak mi rozumieš. a ano tydl4 presne tieto veci písal k správam sa nedostanem už ale písal o tom ako máte špeha a ma aj dôkazy a podobne. chcel to vymeniť vieš za čo? že ostane jediný kto nebude zabratý že ho celeho nezničíme..vieš ako dopadol poznáš môj názor na to. ja som meno nedostal lebo som mu nenechal dedinu. spýtaj sa ho na to a ak ti zaklame tak čo chceš po mne potom ked vlastní ti klamu? tým som asi zodpovedal ten záver...aha ešte ta mapa...ja som nikdy mapy nezhotoval a žiadne mapy som nikdy neuverejnil ani tvoje...popravde cas4 bol tak prelezený kmenmi a špehmi že až.
Chceš mi tedy říct, že kvůli tomu, že se s Tydlou známe, tak proto se nesnaží hrát a hnát kmen proti nám? Co je to za ptákovinu? Co to je konspirační teorii? Tydla se na začátku světa rozhodl, že nechce s námi hrát, následně se k nám hlásil a byl odmítnut. Nebereme hráče od soupeře.

som rad že si spomenul martasa...ak toto porovnávaš k lingovi a malej julči je to sakra rozdiel...martas hral dlhu dobu v legiii a hned ako mu zachranili prdel množstvom deffu proti vašej akcii den na to preliezol k vam a mali ste to dopredu dohodnute, netvrd mi opak...svinstvo ako bič...nikdy z našej strany nebolo taketo..
Martas se k nám toužil přidat od začátku světa. 2x byl odmítnut, následně jsme se rozhodli na spolupráci. Přechod byl domluvený, posílali jsme deff do jeho vesnic, ještě než přešel. To jest pravda. Nikdy nám ale nevynesl ani jednu informaci.

ak píšeš o cas6 a lingovi od začiatku patril k našim spojencom a s julčou prešli k vám kde sme boli nonstop v kontakte, nikdy žiadne info sme neťahali a chcel od začiatku prejsť a lutoval krok. svet bol v uode ked k nam prešiel...ešte zdaleka nerozhodnutý.
Linga jsem nezmínil ani jednou, pro mne je toto nespolehlivý hráč, který měl dle mého už před nějakou dobu skončit. Nemá na to čas a vždy to akorát všem zkomplikuje, jako teď na cas7, který nemusel být takto jednoznačný, kdyby předal své vedení dříve někomu, kdo o to měl zájem. Můj názor. Chápu, že k Vám přešli, ale přešli v moment, kdy to byli naši top (bodově) hráči a pro nás to byla smrtící rána. Proto jsme kolem toho dělali takové halo.

" Lžeš. Kmen Bobík měl sesterský kmen a jednoho spojence (Stromáci), Váš kmen si založil 6 sesterských kmenů, následně uzavřel spojenectví s kmen UFG (nebo jak se to psalo), dále pak s kmenem ":))" a ještě dalšími (které jste možná v závěru vypověděli???) To bylo během prvního cca půl roku hry. Niceméně je pravda, že ten svět nám nesedl, hráli jsme špatně, spolupráce nám nefungovala a zcela pochopitelně jsme prohráli. Po cca půl roce od spuštění světa dala spousta z nás (Amorecka, Liška, já..) zrušit svůj účet. Výhru jste měli zadarmo. "

k tomuto tvojmu ti napíšem to iste ja že klameš ty...my sme mali tri kmene. Rodina, Family, Famila, nikto iný...A zabudaš že bobíci mali pindu a fifinku myslím že tak ste sa volali? stromakov v spojku?

čiže ak srpávne rátam 4:3 pre vás na počet kmenov. Bobíci, Fifinka, Pinda, Stromaci a Rodina, Famila Family...časom sme získali na svoju stranu load do spojka...čím sa vyrovnalo na 4:4..to že ste postupne sa rozpadali a jeden kmen vám zanikol je už o inom. to bolo hrou už. tak prosím nezavadzaj..nemáš pravdu..
Ajoo, máš pravdu, Pinda, Fifinka, Bobik, Stromaci.. Každopádně, Vám jsi ubral jeden, či dva kmeny :) Co takhle Famillia, Famili, na twstats je stále dohledáš - patřily k vám :) LOAD, UFG, smajlík.. Už vidíš tu přesilu? Možná jste měli DON, jak ty říkáš, ale akcí na nás se účastnili a to ve stejný den :) Náhoda, že?

čo sa týka casual4 domianancia bola daná a vždy je to tak že pokiaľ ju kmen nezíska nedostane titul do profilu..to nebola žiadna chyba na cas4 ako ste uvadzali. tak su dane pravidlá.
V tom případě měli mít ale uvedenou POUZE jednu podmínky, nikoliv 2 a dát to buď a nebo. Nemyslíš?

ešte si spomenul zrušenie učtov od vas, to sam hadam uznaš že bolo spôsobene prave tým že ste prehrávali, ak by ste boli na tom opačne sam vieš že by ste liška ty atd učty nerušili..
Ano a ne. Prohrávali jsme, demotivovalo nás to, naši hráči nehráli - demotivovalo nás to, dále pak byl neustálý únik informací (god), dále pak od člena vedení - Lady Dee a několika dalších, vím o tom. Tyhle věci měli podíl na tom, že jsme hromadně zrušily účty (ještě předtím jsme všichni vyjma Amorecky rozdali vesnice našim hráčům).

a amorecka? otvoril som si ju ked nám nečakane skončil jindrapce. tým som si ju otvoril a nemohla vás podporovať, chcela k nam pre tvoju info ale odmietol som ju ale popísali sme pekne bez hádok. vysvetlil som jej že proste ju vziať od supera nemôžem a to bola bodovo vaša top hračka. ak by som bol taký ako píšeš prečo by som ju odmietol. opäť over si od nej že neklamem.
Ano, vím o tom, že Amorecka chtěla k vám. Nemám jí to za zlé, byl to rozumný krok. Za zlé jí mám to, že dala zrušit účet aniž by zvážila jak vesnice přenechat našim.

Proč ses mi nevyjádřil k tomuhle?

Co mi povíš k tomu, jak jsi na casual 4 upravil naší soukromou komunikaci, tak aby vypadala, že urážím své spoluhráče (Hermelínek, Sir Aliens) a posílal jim to za účelem nás rozložit zevnitř?
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Hrál sem na csp6 ale pod jiným Nickem a kvůli jednomu hráči co jsme se rozhádali z jiných světů dostal ten nich ban ....takže mám tento a Safe tebe si pamatuji ..byl sem U spojenců tehdy a nemůžu zakousnout prostě to jak ses k jednomu kolegovi nehezky zachoval prostě a pak jak si udělal s toho halo kolem toho vše když ty jsi byl na víně :)ale to je jedno ...vyhráli jste svět Casual 6 ..gratuluji ale nechvalilnbyvh se tom jakým stylem prostě :)

miláčku k tebe len jediný koment. už som vyrástol z vecí ako hral som pod iným nickom ale nepoviem akým, videl som to, toto si spravil jednému hráčovi, jeden hráč mi povedal...ja som muž faktov..MENO!! pokiaľ máš niečo konkretne a chceš na mna hádzať špinu bud konkrétny a ja ti konkrétne poviem prečo bol vyhodený, rozobraný atd...za každým menom si stojím. a hlavne ja ked hram DK niektorí svet naplno tak viem o nom a o každom všetko. sledujem to denne kto kde kedy vysrastol, kde čo zabral, ako hra, atd...takže k tebe len tolko

bud davaj konkretnosti, alebo pa pa.
 

saf1

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Martas se k nám toužil přidat od začátku světa. 2x byl odmítnut, následně jsme se rozhodli na spolupráci. Přechod byl domluvený, posílali jsme deff do jeho vesnic, ještě než přešel. To jest pravda. Nikdy nám ale nevynesl ani jednu informaci.


mne zavana prepáč toto podrazom a svinstvom..bola od vas na neho hramadka...ktoru sme ubranili v legii sami...uplne ubranili a nasledne idu k nemu od vas podpory a prejde k vam? vaš kmen, vaša vec...mne to smrdí uznaj sam.


Ajoo, máš pravdu, Pinda, Fifinka, Bobik, Stromaci.. Každopádně, Vám jsi ubral jeden, či dva kmeny :) Co takhle Famillia, Famili, na twstats je stále dohledáš - patřily k vám :) LOAD, UFG, smajlík.. Už vidíš tu přesilu? Možná jste měli DON, jak ty říkáš, ale akcí na nás se účastnili a to ve stejný den :) Náhoda, že?

load a ufg s nami do akcii nechodil velmi dlhu dobu..ak je pravda že si po pol roku skočil učet tak si to nemohol zažiť, bud si bol dlhšie alebo si to nezažil...load sme potom vzali pod nas lebo nemalo vedenie po skončení niekoho od nich už neviem meno. ale neboli s nami od začiatku..to v žiadnom prípade to vieš...

ak som sa k niečomu nevyjadril tak preto že toho bolo vela, pre nič ine..

k tej tvojej vete.. sir aliens vas nemusí, nevime čo ti preposlal, ale odvtedy s tebou nehra aj cas7 je proti tebe a na cas8 už tiež sme si písali že chce s nami...tak asi tolko k tomu.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Ale Safe v jednom s tebou nesouhlasím...Ling není nespolehlivý hráč naopak je super hráč a je sním radost spolupracovat ....ikdyz teď na Casualu 7 skončil kvůli času a práci tak mu to nemáme za zlé ale jako kmen nevedl špatně :)
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
ak som sa k niečomu nevyjadril tak preto že toho bolo vela, pre nič ine..

k tej tvojej vete.. sir aliens vas nemusí, nevime čo ti preposlal, ale odvtedy s tebou nehra aj cas7 je proti tebe a na cas8 už tiež sme si písali že chce s nami...tak asi tolko k tomu.
Co on mi preposlal? Poslal nam to Hermelinek, celou zpravu od Tebe, kde jsi Tvoji a moji konverzaci upravil (pres quote) a mym jmenem si je oba urazel.

Ja vim, ze me Aliens nemusi, ja jeho taky moc ne. Vime to o sobe, ale dokazeme se normalni bavit v ramci hry. Nic to nemeni na tom, ze i zde na cas7, pote co zjistil ze to v Ceste nefunguje se pokusil dostat k nam do kmene, byl odmitnut.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
miláčku k tebe len jediný koment. už som vyrástol z vecí ako hral som pod iným nickom ale nepoviem akým, videl som to, toto si spravil jednému hráčovi, jeden hráč mi povedal...ja som muž faktov..MENO!! pokiaľ máš niečo konkretne a chceš na mna hádzať špinu bud konkrétny a ja ti konkrétne poviem prečo bol vyhodený, rozobraný atd...za každým menom si stojím. a hlavne ja ked hram DK niektorí svet naplno tak viem o nom a o každom všetko. sledujem to denne kto kde kedy vysrastol, kde čo zabral, ako hra, atd...takže k tebe len tolko

bud davaj konkretnosti, alebo pa pa.
Někdo od na z load to byl tuším ...Nick nevzpomínám ale pak jak si dělal jako kolem toho a chtěl si i po omluvu za to že sem vyjádřil svůj názor a nic ti neudělal to bylo extrém teda ale jak píšeš že si vedl takto kmen tak aspoň vím že si tomu aspoň dával vše do toho to já mám takové hráče rád upřímně a je to radost pak hrat...:)jak říkám mě si zklamal v tom jednom a nejsi jediný asi na DK no
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Nechcete si to dále vyříkat nekde v soukromé zprávě nebo na fb?

Dodám jen že tebe hodně lidí nemusí shamane však sám víš proc...ikdyz si velice dobrý hráč :)
K alliensovi se vyjádřil že je to super hráč a dává tomu také vše svůj čas atd ale je egoista to je jeho minus :)
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Co přesně nezákonného jsme provedli poprosím o odpověď. Děkuji (btw špehy jsme opravdu neměly, fakt nevím jak jsi na to přišel. Když už tak jste to byli vy... kdo dokázal pravidelně časovat šlechtu pár sec. po nás :D :D)
momentálně nevím kdo to byl jo ale na cas6 byla zveřejněná osobní fotka safa se jmenem FB atd na profilu hráče což je protiprávní jednání a jestli chceš tak ti sem napíši přesně co za zakoník jste porušili ale hleda se mi to vážně nechce ale bez souhlasu člevěka kterému tyto údaje patří se jedná o trestný čin

na cas6 jsme špehy nepotřebovali někteří vaši hráči nám dávali informace aniž by jsme o ně žádali aspoň mě několik hráčů čas od času něco napsali ale něják jsem to nehrotil jelikož tam bylo jasné kdo vyhraje to s tou šlechtou se stávalo i nám od vás na začátku a to né zrovna málo a nebo že nám před posledního šlechtice přišla daff když šel vláček trochu divná náhoda ale budiš usuzuji že občas se to stát může ale u nás to první 2 měsíce bylo opravdu pravidlem že jsme o ty šlechty přiccházeli nebo pokud se nemílím amorečka chodila téměř v 60% případů těsně za náš vlak s 1 šlechticem to jestli měl někdo osobního špeha u vás nezaručím ale jako kmen jsme k vám nikoho nenasazovali to vaši spojenci vynášeli informace bez toho aby jsme jim napsali
 
Nahoru