• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 6 - diskuse nastavení

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Ptám se pro kamaráda, proč jste si to museli pokazit takto? :-D

image.png

Já jsem se domníval, že z toho důvodu je to classic server :-O aby tam tyhle vymoženosti nebyly :)))
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Jojo, asi měli málo času na otestování :D Nesmíte je tak honit.
Je to čistě férová hra, Jarda od vedle udělá panský dvůj, klikne si minci a staví panďuláka, Pepík od vedle bude čekat tak dlouho na suroviny, že jej Jarada pobere :D:D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Jestli je to jak píšeš tak je to úplně o ničem, čekal jsem že to bude původní nastavení zbrojnice. V tuto chvíli teda ztrácí zbrojnice smysl.
No co vím já, tak zbrojnice s ohni nejsou dlouhodobě podporované a INNO to nechce. Hrával jsem to v Polsku na speed kolech a už to dávají také méně, teď myslím, že na .net jede server s předměty a právě u něj píšou, že neručí za chování zbrojnice či za případné chyby, které hra přinese.
Tam ohně jsou :) ale tady určitě nebudou, a katapulty budou mít klasický bonus na útok.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ
  • Rychlost - 3.5
  • Rychlost jednotek - 0.666
  • Morálka - aktivní (závislá na bodech) - bude vypnuta po 100 dnech od spuštění světa!
  • Pravidlo selského dvora - neaktivní
  • Fake limit - 0.5 % bodů vesnice
  • Rozestup mezi útoky – neaktivní
  • Výzkum – zjednodušený
  • Rabování – Omezené, 50.000 surovin na den a vesnici až do 2.000.000
  • Sběr surovin - neaktivní
  • Rostoucí barbarské vesnice - neaktivní
  • Bonusové vesnice – aktivní (1500 bodů) / 0,4 na hráče
  • Noční bonus – aktivní, každý hráč si může vybrat osmi hodinový časový rámec, (250%)
  • Vlajky - neaktivní
  • Začátečnická ochrana - 5 dní
  • Tutoriál - starý tutoriál
  • Přesun na Casual - nelze
Já vidím ochranu 72 hodin, jsem jediný a vy máte 5 dní nebo někdo neumí počítat 5x24?
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
73
@Kozmicz Na tom světě je pár totálně broken věcí.
1. Random to hází itemy do inventáře, někomu balíček na suroviny, jinému rekrutaci, mě to třeba hodilo prémiový účet a pomocníka rámování.
2. Ten svět je pochopitelně ze startu poměrně malý, pač tam nebyla předregistrace. Takže to spawnuje v nějakém radiusu od středu, každopádně pak to nahodne vystřelí někoho 20 polí od všeho... samozřejmě to spraví item na přesun, každopádně to asi není úplně fajn věc.
3. V ukolu nová a vylepšená mi po splnění automaticky vystavelo hl budovu na 3 a ostatním ne (jakoby bonus pro mě)
4. Ty časy na začátku nějak nekorespondovali s rychlostí světa 3,5
5. Začátečnická ochrana je 3 dny, místo 5ti dní.


Když to shrnu, nic strašného, ale ve výsledku jsme dostali jiný svět, než který byl avizován
 
Nahoru