• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od DON FANTASTICKY PES

  1. Kavárna - Svět 74

    Souhlasím s tím co psali xxoxx a spol, vzhledem k průměrnému trvání současných světů nemá smysl čekat na slevu na mince celý rok. Podle mě by klidně mohla přijít tak po půl roce, možná i dříve.
  2. Navržení implementace nových funkcionalit

    Asi něco důležitého přehlížím, ale jak se dá (masivně) zneužívat návrh č. 2? Jediné co jsem tak trochu z příspěvku pochopil je to, že vedení kmene bude víc tlačit na hráče, aby zapnuli sdílení jednotek, ale to snad není proti pravidlům ne?
  3. Zabijačka - doplň texty

    Svět S74
  4. Povolený skript Sběr surovin

    Případně opravený původní skript javascript: (window.TwCheese && TwCheese.tryUseTool('ASS')) || $.ajax('https://cheesasaurus.github.io/twcheese/launch/ASS.js?' +~~((new Date())/3e5),{cache:1,dataType:"script"});void 0;
  5. Nápady na zlepšení hry

    My na českých světech nehrajeme. Nevíme nic o situaci, jaká na světech panuje, to zaručuje naši nestrannost. Není pravda. Na Classicu hrál Kozmicz a byl vybanován kmen, který hrál proti němu. Jak se dá ověřit vaše nestrannost?
  6. Nápady na zlepšení hry

    Pokud je hráč blokován za zneužití účtu, musí nám předložit co nejdříve jasné důkazy, že tomu tak nebylo. To mi nezní jako že jste si to první prověřili, když má dodat důkazy o nevině. Ale tak třeba to já špatně chápu/nevhodná formulace/buhvíco. Pokud je tento souhlas ve hře, je to otázkou...
  7. Nápady na zlepšení hry

    Asi jsem to napsal nejasně, tak to ještě vysvětlím a zdůrazním. Váš současný postup je první banovat a pak se ptát. Když velkého hráče zabanujete právem, v pořádku, dobrá práce. Když velkého hráče zabanujete neprávem, zkazili jste hru celýmu světu. Když malého hráče zabanujete právem, v...
  8. Nápady na zlepšení hry

    Děkuji za odpověď. Argument uznávám, bylo by to zneužitelné a akorát by vám z toho přibyla tuna práce (ověřování atd.). To není ani v našem, ani ve vašem zájmu. Každopádně současná situace, kdy se jako první zabanuje účet a teprve pak se vyšetřuje, také není správná. (Mluvím o Tyranovi, ale to...
  9. Kavárna - Svět 74

    Učené nebo učeného? Edit: sorry, zbytečný kopnutí, teď to vidim po eckově příspěvku. Měl jsem se jít projít před barák.
  10. Kavárna - Svět 74

    A proč je hráč první zabanován a pak zjišťujete, jestli nebyl nevinný? To je nějaká presumpce viny? Kdyby byl vinný a vy jste to věděli, tak byste přece nechtěli důkazy o nevině.
  11. Jarmark u dubu

    Ahoj :) je tu někdo, kdo umí dobře anglicky a byl ochotný mi pomoct s korekturou? Sám jsem na jazyky dost vopice, mám úroveň tak B1/2. Případně i nějaký němčinář kdyby se ozval, taky se pro něj najde práce.
  12. Nápady na zlepšení hry

    +1, podle mě dobrý nápad.
  13. Kavárna - Svět 74

    Mimochodem, aktuálně je tohle co do počtu příspěvků „nejsilnější kavárna“ od světa 39 (kterej se začal hrát v lednu 2015). Další silná kavárna byla třeba u Classicu...
  14. Kavárna - Svět 74

    Mimochodem, jak se ověřuje že majitel účtu to povolil? Zeptáte se hráče, nebo si pročtete všechny zprávy + fórum, nebo jak? Ptám se vážně.
  15. Aktualizace vlajek

    Vlajka na náklad už teď zvedá výnos ze sběru. Ale nedivil bych se, kdyby o tom nikdo nevěděl, protože vlajka na náklad se považuje za špatnou a nikoho ani nenapadne ji zkusit/zjistit si více (sám jsem to zjistil náhodou při pročítání .net fóra, docela jsem čuměl). Jinak za mě +1, návrh na...
Nahoru