• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Zabanovali ste ho za zneuziti zastupu u hrace.
Ten zneuzitej hrac vam druhy den napsal, ze nebyl nijak zneuzitej.
Ban ste stejne dalsi asi 3 dny nezrusili.
Az 6 den banu kozmicz napsal, ze vse bylo teda ok a blokaci rusi (ikdyz uz ban sam o sobe skoncil)

Co z toho jsem napsal spatne?
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Chápu, že se zde všichni opíráte jen o tvrzení hráče - zveřejňování obsahu ticketů není dovoleno, souhlas od nás k tomu nikdo nedostal. Pokud obsah někde zveřejnil, pak opětovně porušil pravidla hry a může být znovu zablokován. Takže si myslíte, že mu pomáháte, nebo mu škodíte?

Kupovat si prémiové služby, je každého osobní věc, stejně tak dodržování pravidel. Pokud pravidla nejsou dodržena, výše vložených finančních prostředků není žádná omluva pro to, že byla pravidla porušena. Když nejsou porušena, žádný trest není. Už tomu rozumíš? .
To je jak kolovrátek. Stalo se někdy, že byste normálně uznali chybu? Mi přijde, ze jste jako bohové, ti se nemýlí, ale to doufám nejste. Kdyby to bylo první svět. Proto to tady všichni tak řeší i když se to stalo na druhým konci světa. Snad rozumíte psanému textu :)
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Chápu, že se zde všichni opíráte jen o tvrzení hráče - zveřejňování obsahu ticketů není dovoleno, souhlas od nás k tomu nikdo nedostal. Pokud obsah někde zveřejnil, pak opětovně porušil pravidla hry a může být znovu zablokován. Takže si myslíte, že mu pomáháte, nebo mu škodíte?

Kupovat si prémiové služby, je každého osobní věc, stejně tak dodržování pravidel. Pokud pravidla nejsou dodržena, výše vložených finančních prostředků není žádná omluva pro to, že byla pravidla porušena. Když nejsou porušena, žádný trest není. Už tomu rozumíš? .

Co je tohle za argumentaci, Tyran chtěl řešit problém, že jste ho víceméně neoprávněně smazali.

U tebe si momentálně ani nejsem jistý, kdo jsi, protože některé dřívější problémy jsem řešil s Biblos, která určitě byla ženského pohlaví, takže si dual, nový zástupce administrátora nebo co ? Místo jasné a jednoduché odpovědi, to tu akorát mažeš a teď vyhrožuje banem hráči, kterého jste stejně už jednou odepsali..
 

DON FANTASTICKY PES

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Mimochodem, jak se ověřuje že majitel účtu to povolil? Zeptáte se hráče, nebo si pročtete všechny zprávy + fórum, nebo jak?

Ptám se vážně.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Nejhorší na tom celé je, že nám to v podstatě bylo jedno, Tyran určitě měl másla na hlavě dost za jiné průšvihy, ale prostě smazat hráče tímhle způsobem je nefér.
 

Fandiik

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Do teď jsem byl pouze pasivním čtenářem, ale tohle mi přijde fakt na hlavu.

Jak můžete očekávat, že lidi budou mít důvěru v support, když se vždycky schováte za to, že informace z ticketu nejsou veřejné a že to dál nebudete řešit? To mi zní, jak kdyby se někdo snažil schovat svoji chybu. Nemyslíte, že je tahle situace tak vážná, že by možná mohlo dojít k odhalení nějakých zásadních informací, které by vám buďto daly za pravdu (a všichni by byli spokojení) a nebo skutečně ukázaly, že jste udělali chybu (a všichni by opět byli spokojení)?

Tak či tak to bude daleko pro vztah hráčů se supportem lepší, než se schovávat za nějaká pravidla. A také by se z toho dalo ještě vyjít s nějakou ctí.

A ještě když už jsem u toho - je někde v pravidlech specifikováno, že se zástup musí domlouvat pouze ve zprávách na DK? Protože i toto bylo použito jako argument avšak pokud to v pravidlech není, tak to nemůže mít žádnou váhu. Jak si hráči mají domyslet, že pro support bude zrovna tato komunikace irelevantní?
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Mimochodem, jak se ověřuje že majitel účtu to povolil? Zeptáte se hráče, nebo si pročtete všechny zprávy + fórum, nebo jak?

Ptám se vážně.
Tohle je velice dobrá otázka. Jinak já bych prostě nechal napsat sem zprávu toho zastupujícího, u kterého se měl dopustit toho těžkého zločinu. Celé by to bylo veřejné ze všech tří stran a už by se support za něco pořad neschovával.
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Chápu, že se zde všichni opíráte jen o tvrzení hráče - zveřejňování obsahu ticketů není dovoleno, souhlas od nás k tomu nikdo nedostal. Pokud obsah někde zveřejnil, pak opětovně porušil pravidla hry a může být znovu zablokován. Takže si myslíte, že mu pomáháte, nebo mu škodíte?

Kupovat si prémiové služby, je každého osobní věc, stejně tak dodržování pravidel. Pokud pravidla nejsou dodržena, výše vložených finančních prostředků není žádná omluva pro to, že byla pravidla porušena. Když nejsou porušena, žádný trest není. Už tomu rozumíš? .
Tohle zase není odpověď věcná a, co chceme....

Zabanovali ste ho za zneuziti zastupu u hrace.
Ten zneuzitej hrac vam druhy den napsal, ze nebyl nijak zneuzitej.
Ban ste stejne dalsi asi 3 dny nezrusili.
Az 6 den banu kozmicz napsal, ze vse bylo teda ok a blokaci rusi (ikdyz uz ban sam o sobe skoncil)

Co z toho jsem napsal spatne?

Na tyhle body odpovězte prosím @Biblos ....
1. Proč jste ban nezrušili po výpovědi hráče, který říká, že o porušení nešlo ?
2. Co trvá skoro 6 dní na tom, aby takový urgetní případ byl zodpovězen po 6 dnech a vyřešen proboha ?
3. Proč jste ten ban nezrušili a zasáhli takhle hmatatelně do hry a vývoje světa ?
 
Nahoru