• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od JahSnejks

  1. JahSnejks

    Otázky na vývojáře (Q&A)

    Bylo by možné vytvořit premiovou funkci pro zkrácení surovinových transportů?
  2. JahSnejks

    Nová prémiová funkce

    Na podruhé tu tak přemýšlím, že to vlastně není možný. Jedině pokud by efekt platil pouze na vesnice daného hráče.
  3. JahSnejks

    Nová prémiová funkce

    Nová prémiová funkce pro zrychlení obchodníků na cestách. +20% rychlost obchodních cest 30 dní 200 p.bodů 14 dní 100 p.bodů 7 dní 60 p.bodů 3 dny 30 p.bodů Mě by se líbilo.
  4. JahSnejks

    Automatická ražba mincí

    Jeden hráč mi kdysi dávno napsal. "Potřebuješ otroka, aby za Tebe razil." Souhlasím. Kdyby to šlo, jistě by se hromadě lidí ulevilo. Nenašel by se na to nějaký pomocník?
  5. JahSnejks

    Zneužívání herních nastavení.

    Taháte sem věci co jsou všem ukradený. Ale kdyby vám tuhle možnost vzali tak jste namydlený. páč bez těch načitovanejch vesnic taháte nohu stejně a i tvůj slavnej debeti.
  6. JahSnejks

    Zneužívání herních nastavení.

    Nevím co za nesmysli máš namysli. Nabídl jsem řešení proti zneužívání špatně nastavených pravidel. Které by omezilo jenom ty vyčůraný, jako jsi asi třeba ty. Bobíky jsem za útok dokonce pochválil. Ano vlítli na mě v 7 na jednoho. :D Dva z nich dokonce přestali hrát, když jsem na světu začal...
  7. JahSnejks

    Zneužívání herních nastavení.

    Hezkej koment, ale dovolím si v tomhle případě nesouhlasit a znovu podpořit svůj návrh. Když se změní jenom to, co jsem zmínil, nikoho to nějak extra neomezí. Podvádět bude možný dál. Pouze bude vše více o náhodě. O to větší to bude zábava.
  8. JahSnejks

    Zneužívání herních nastavení.

    Pravidla jsou tu proto, aby systém fungoval. A ne, aby se porušovala. Pokud jsou možnosti je porušovat, tak systém úmyslně nahrává lidem, kteří si dělají, co chtějí, a tedy není funkční. návrh na změnu pro Casual světy -pryč s možností "začít znovu" (pro casual nemá význam)(nebo přidat čekací...
  9. JahSnejks

    Zneužívání herních nastavení.

    Takže Ke klukovi s kamením. Vzhledem k tomu, že co se týká tématu jsi nenapsal ani čárku, bych tvůj koment rovnou smazal. Poradím ti... když nepíšeš nic k tématu tak článek prostě ignoruj. Nebo máš potřebu být středem pozornosti? A ke druhému mám jenom to, že když jsou tam ty "skulinky"...
  10. JahSnejks

    Zneužívání herních nastavení.

    Četl jsem nějaké odstavce o nepravedlnosti, že když je někdo malý a někdo velký, že malý nemá šanci získávat nové vesnice. Není to pravda. Přece když je někdo o pět let starší, nebudete kvůli tomu brečet... Brečte kvůli tomuhle... -zrušit Startovací teleport. -zrušit možnost volby světové...
  11. JahSnejks

    Skripty - Otázky & Odpovědi

    Zdravím. Chci se zeptat, jestli kript "Hromadné posílaní surovin do jedné vesnice" zahrnuje automatickou ržbu, nebo pouze transporty do vesnic. jedná se o javascript:$.getScript('https://shinko-to-kuma.com/scripts/res-senderV2.js');
  12. JahSnejks

    Změna Casual světů

    Zdravím. Hádám, že tohle je už uzavřená konverzace, ale možná něco málo dodám k některým hlouposstem, které jsem tu přečetl. Limitovat počty vesnic je opravdu nesmysl. Nějaké limity na obyvatelstvo, to jsem třeba vubec nepochopil. A nevim kdo si může stěžovat na bodové omezení útočení. Myslím...
  13. JahSnejks

    Jarní fotosoutěž

    Lepší by bylo neomezovat velikosti obrázků..
  14. JahSnejks

    Jarní fotosoutěž

    Sněženky a krokusy z Vysočiny :)
Nahoru