• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zneužívání herních nastavení.

JahSnejks

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Četl jsem nějaké odstavce o nepravedlnosti, že když je někdo malý a někdo velký, že malý nemá šanci získávat nové vesnice.
Není to pravda. Přece když je někdo o pět let starší, nebudete kvůli tomu brečet...
Brečte kvůli tomuhle...

-zrušit Startovací teleport.
-zrušit možnost volby světové strany(spawny náhodné)
-barbaření neaktivních hráčů pravidelně v nočních hodinách je špatně.
Neaktivní hrači by měli barbařit v hodinu posledního přihlášení. Aby nikdo neprofitoval na tom, že má denně čas v noci sedět na hře.
Tím by spousta hráčů, kteří hrají jen přes den, měli možnost se také uchytit a zahrát si na caualu.
-Další věc, která je dokola zneužívána, je možnost "Začít znovu na tomto světě"
Tak jako je čekácí doba u možnosti zrušení účtu, měla by být i u téhle možnosti.
Čekací doba maximálně pět dní. Ke zbarbaření by mělo dojít úplně náhodně, nebo v hodinu kdy hráč možnost navolí a to v náhodný den při trvání čekací doby.
Hráč který tuto možnost zvolí bude muset počkat, dokud vesnice nezbarbaří, což bude 1-5 dní od zvolení možnosti a potom teprve může začít stavět na pláži. (a co si budeme povídat? kdo by to šel na casual dobrovolně stavět od začátku?)
Dalším řešením je zrušení této možnosti pro světy casual. Tím se hodně vyřeší, protože se toho dá stejně jenom zneužívat.
Nebudou tak za pár měsíců vyhrané světy jenom proto, že někdo podvádí mnohem víc, než ten druhý... a tisíce hráčů můžou taky rovnou zbarbařit, když se o vesky všude mydlí ti nejrychlejší a největší bijci.
-Neměl by být stále stejný čas zbarbaření.!!.


Tyto body jsou na každém casual světu zneužívány a znemožňují tím hru spoustě hráčům, kteří hrají poctivě a ne jako blázni, kteří tím tráví každou minutu svých životů..
Tohle vše jim umožňuje, jednoduše, odrovnat každého šikovného hráče tím, že pod nimi na pláži vytvářejí multiúčty, kterými znemožňují "svým budoucím rivalům" postup. Takových účtů prostě vytvoří tolik, až se některý z nich uchytí a poškozeným hru znemožňují, válčí s nimi a zdržují je, zatímco oni sami hrají pohodlnou hru někde na druhé straně mapy a zase... spawnují si vesnice ze svých multiúčtů možností "začít znovu". Nejde dokázat, že jde o multiúčty, ale jde to omezit tím, že změníte nastavení barbaření a spawnování. A nastavíte ho tak aby se zneužívání těchto nastavení omezilo na minimum.. Třeba tak jak jsem zmínil.
A jak poznat, že jde o multiúčet? Účet kterej nemá skoro žádný vlajky nebo odehrané světy by těžko nahrál 150 vesnic, pokud není jeho majitel stálej hráč. A nejde jen o to zpomalovat ostatní, účtem na kterém nezáleží.

Jakože já třeba vím, že pravidla asi nedovolí označit hráče za multiúčet jenom proto, že je nově vytvořenej, Ale omezit zneužívání je možné.
 
Naposledy upraveno:

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Ty jsi objevil Ameriku chlape, jedinou věc kterou bych zrušil, je tvůj účet, abys tu nepsal nesmysly.
Tuhle hru hrají desetitisíce hráčů a určitě jsi první, kdo na tohle přišel.

Dle času jsi měl těžký víkend a popil basu Arguse a nenapadlo tě nic lepšího, než jít psát na fórum DK.
Gratuluji.:D
 

Sifox

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Ono je to těžko. Člověk si vždycky najde skulinku, pokud bude chtít. Výše uvedené je hodně strohý základ. Tím pravým problémem budou dle mého názoru boty, scripta a jiné vychytávky, ve kterých, doufám, jede max 10% vyvolených. Vždy někdo bude pravidla obcházet, jak se říká, proto pravidla existují...
 

JahSnejks

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Takže Ke klukovi s kamením.
Vzhledem k tomu, že co se týká tématu jsi nenapsal ani čárku, bych tvůj koment rovnou smazal. Poradím ti... když nepíšeš nic k tématu tak článek prostě ignoruj. Nebo máš potřebu být středem pozornosti?

A ke druhému mám jenom to, že když jsou tam ty "skulinky" připravený, bude to prostě dělat každej, kdo chce podvádět.
Kdyby se změnilo nastavení tak, aby nešlo zneužívat tolik věcí, bude hra o dost zábavnější pro ty, kteří pravidla neporušují.

Boti a nepovolené skripty jdou jistě snadno zjistit.
Tak upravme tato nastavení, aby nemohl podvádět každý druhý. Potom bude všechno to čarování s BOTY a scripty více vidět a nebude mít takový význam.
Berme to tak, že řeším casual. Když se změní tento systém, kterým si tzv. "vítězové" "pomáhají", může to vyřešit některé problémy s tímhle podváděním.
Změna nastavení by pomohla už jen v tom, že když si někdo bude chtít zbarbařit vesnici, nemusí být nutně jeho, když nezbarbaří hned. Ale náhodně za nějakou dobu. Podvadění by, minimálně, nebylo tak efektivní, jako je teď.
Třeba se nevyřeší multiúčtování. Ale takovou změnou by výrazně ztratilo význam. I Boti. Ikdyž nevím ,co za bota máš konkrétně na mysli. Na stavění, rekrutaci a dodávky surovin tam máš správce. K čemu Bot?..
Pokud je opravdu možné mít nějakého bota na generování vesnic, i toho změna těchto nastavení omezí.
 
Naposledy upraveno:

JahSnejks

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Pravidla jsou tu proto, aby systém fungoval. A ne, aby se porušovala. Pokud jsou možnosti je porušovat, tak systém úmyslně nahrává lidem, kteří si dělají, co chtějí, a tedy není funkční.
návrh na změnu pro Casual světy
-pryč s možností "začít znovu" (pro casual nemá význam)(nebo přidat čekací dobu, ve které se hráč nebude moct přihlásit, než bude přesunut do nové vesnice a vesnice zbarbaří)
-bez teleportů "pouze volba světové strany"
-smazání neaktivních a končících hráču v náhodný čas(ne stále stejně)
 
Naposledy upraveno:

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
73
Pravidla jsou tu proto, aby systém fungoval. A ne, aby se porušovala. Pokud jsou možnosti je porušovat, tak systém úmyslně nahrává lidem, kteří si dělají, co chtějí, a tedy není funkční.
návrh na změnu pro Casual světy
-pryč s možností "začít znovu" (pro casual nemá význam)(nebo přidat čekací dobu, ve které se hráč nebude moct přihlásit, než bude přesunut do nové vesnice a vesnice zbarbaří)
-bez teleportů "pouze volba světové strany"
-smazání neaktivních a končících hráču v náhodný čas(ne stále stejně)
Pokud bude systém stále omezovat funkce apod, tak dojdeš k tomu, že budeš mít akorát osekanou hru s menší možností herní mechaniky a i tak se pokaždé najde někdo, kdo to zkusí obcházet a těch lidí bude stále dost. Řekl bych, že řešení bude úplně v něčem jiném a snad pro někoho by bylo příliš kacířské. Podle mě je řešení v uvolnění pravidel tak, aby to co dělají ti kteří podvádí a není je možné efektivně banovat, se povolilo a mohl to dělat každý. Pak bude mít každý stejné možnosti a ten pomyslný černý trh, který v dk komunitě bují s dk skripty a boty, tak by přirozeně zmizel, protože skripty by se pak mohli veřejně sdílet. Pak by zkrátka záleželo na šikovnosti každého, jak si zvládne svůj účet nastavit a případně kolik. To je jediný způsob jak dosáhnout rovné možnosti pro všechny. Vždycky když budeš něco omezovat, tak pokaždé jen podpoříš ty, kteří přijdou na to, jak ten systém obejít a o to větší výhodu budou mít.
 

JahSnejks

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Hezkej koment, ale dovolím si v tomhle případě nesouhlasit a znovu podpořit svůj návrh.
Když se změní jenom to, co jsem zmínil, nikoho to nějak extra neomezí. Podvádět bude možný dál. Pouze bude vše více o náhodě. O to větší to bude zábava.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Ty jsi objevil Ameriku chlape, jedinou věc kterou bych zrušil, je tvůj účet, abys tu nepsal nesmysly.
Tuhle hru hrají desetitisíce hráčů a určitě jsi první, kdo na tohle přišel.

Dle času jsi měl těžký víkend a popil basu Arguse a nenapadlo tě nic lepšího, než jít psát na fórum DK.
Gratuluji.:D
Ono to je asi tím že na něho bobici vlitli jako hlavní cíl na csp10 a sebrali mu hafo vsi tak jen brečí a i na svým profilu píše nesmysly typu že nevstoupí do kmene žádného a pak je v NO kmeni
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Hezkej koment, ale dovolím si v tomhle případě nesouhlasit a znovu podpořit svůj návrh.
Když se změní jenom to, co jsem zmínil, nikoho to nějak extra neomezí. Podvádět bude možný dál. Pouze bude vše více o náhodě. O to větší to bude zábava.
Zábava je co tady píšeš za nesmysly:D radši moc nepiš tady hlouposti a hrej víc radši
 

JahSnejks

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Nevím co za nesmysli máš namysli. Nabídl jsem řešení proti zneužívání špatně nastavených pravidel. Které by omezilo jenom ty vyčůraný, jako jsi asi třeba ty. Bobíky jsem za útok dokonce pochválil. Ano vlítli na mě v 7 na jednoho. :D Dva z nich dokonce přestali hrát, když jsem na světu začal hrát já a skoro půl roku čekali ve stejnejch bodech, než je doženu a budou moct zaútočit. A co má být?. :D V tom počtu by mě uhráli i kdybych se výrazněji bránil. Nijak to nesouvisí. Řeším farmení vesnic, kterým to šidíte. Ne hru. šašci
 
Nahoru