• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru
Lotosový kvítek

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Kvítku, to si ale musíš vyřešit s K.illem. A jestli se bojíš, že by mě svým názorem nakazil ... pak můj kmen, co jsem měl a jmenoval se TABULA RASA měl tento název z jistého důvodu (je to totiž jedna z mích životních filozofií) ... čili o čem se nepřesvědčím sám, pokud někoho nepoznám sám ... jak on/ona se zapíše na svou tabuli u mě. To je pro mě důležité. Pokud si K.ill myslí on o Tobě něco, má k tomu své důvody ale mé poznatky se mohou lišit, to samé platí o tom, co si myslíš ty o něm (ze svých poznatků). Dám příklad. Měl jsem kámoše ... pár lidí o něm tvrdilo, že je pedofil, ale já jim nevěřil ... pak jsem se o tom přesvědčil sám ... od té doby ho neznám. Kdybych věřil těm lidem a nebyla to náhodou pravda ... co bych to byl zač. Příklad byl sice takový, že měli pravdu.
    Kvítku, klidně zareaguj na EU ... budu rád.
    Jinak zrovna K.iller je podle mě dobrý človíček. Znám jiného bývalého hlavního cheata, který mě nakonec přesvědčil, že mi nestojí ani za posmrkaný kapesník. Znáš to sama ... kdo má s kým minulostní potyčky/konflikty/poplácání po ramenou/polibky má vždy tím a tím způsobem vyhraněnější názory. Já třeba měl s K.illem taky nějaké (ale opravdu menší) neshody, když byl cheat, nicméně to je zapomenuto a kápli jsme si snad i trochu do noty. Vždyť sama víš, že jsem se Tě taky snažil a sem tam ještě snažím popichovat. Přesto Tě beru jako inteligentní ženskou, co má problém, který by měla co nejdříve řešit, protože by mohlo být pak už pozdě.
    jsem tam až ted ze školy jsem se dříve nedostal :D
    hm no... kvítku... ako tak pozerám tempo mojeho vývoja tak to bude asi tak za mesiac :D
    kvítku, hotovo, poslal som to preč... :)
    dúfam že dobre :D
    Nj, umí si udělat pohodlíčko :D Nejlepší je to ale v peřinách :)
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru