• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Eddie Brock nejnovější aktivita

  • Eddie Brock reagoval(a) na příspěvek od Lamač. ve vlákně Velikonoce - zadání s reakcí Poděkování Poděkování.
    Vážení hráči a Vážené hráčky, soutěž byla ukončena a probíhá její vyhodnocení. Výsledky vám oznámíme v nejbližší době. Váš DK Tým
  • Eddie Brock reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tady se klasicky ukázalo, že pokud člověk něco má, tak si toho neváží. Kozmicz aspoň čas od času něco dělal, ale tyhle mistři co jsou na...
  • Eddie Brock odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Kozmicz skončil v supportu?jakto?
  • Eddie Brock reagoval(a) na příspěvek od jack komora ve vlákně ?????? s reakcí Poděkování Poděkování.
    výborný nápad, takovou skvělou myšlenku tu dlouho nikdo neměl !
  • Eddie Brock odpověděl/a na téma Diskuze k soutěži.
    super soutěž ,,,tady vidim velkou učast podle mě v tomhle ;)
  • Eddie Brock přidal/a vlákno na Eddie Brock - VELIKONOCE.
    Jaro je tady ! Já jsem velký bojovník nesu trochu zlatých mincí, domobrana čeká na mojí návštěvu, a zdravíčko popřeji ve vesnicích...
  • Eddie Brock odpověděl/a na téma Diskuze.
    no misto PU pro 4 a 5 misto bych cekal spis nejake PB takze odmeny nic moc na to ze to je soutez
  • Eddie Brock odpověděl/a na téma Diskuse.
    skvele nastaveni pro svet a hlavne pro pbckare (y) :D slava PB ! :D
  • Eddie Brock reagoval(a) na příspěvek od Flipmaester ve vlákně Diskuse s reakcí Poděkování Poděkování.
    tyjo, to nastavení mi přijde ještě horší než na s94. A to jsem myslel, že už to nepujde :)
  • Eddie Brock reagoval(a) na příspěvek od KEVAR ve vlákně Zneužívání herních nastavení. s reakcí Poděkování Poděkování.
    Toto vlákno pramení od neschopnosti autora vyhrát světy nebo proč pícha do vosího hnízda, kde nemůže sklidit ovace, neboť co věta, to...
  • Eddie Brock reagoval(a) na příspěvek od Debeti ve vlákně Zneužívání herních nastavení. s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zas nějaké žabomyší války? xD - Zrušit startovací teleport - Za mne nesmysl. Nejsem toho fanoušek ani na normálním světě, ale speciálně...
  • Píše někdo kdo toho sám využívá a myslí si že na to nikdo nepřijde a chce z nás udělat magory přitom ale tohle se ti opravdu nepovedlo...
  • Zábava je co tady píšeš za nesmysly:D radši moc nepiš tady hlouposti a hrej víc radši
  • Ono to je asi tím že na něho bobici vlitli jako hlavní cíl na csp10 a sebrali mu hafo vsi tak jen brečí a i na svým profilu píše...
  • Eddie Brock odpověděl/a na téma Classic 8 - Dá se farmit.
    jestli to tak je tak to je vazne nudny svet a jeste k tomu classic :D je to zbytecnost tam pak chodit na ten svet hrat s takou:D
Nahoru