• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

monoera nejnovější aktivita

  • monoera reagoval(a) na příspěvek od Buldok20088 ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tenhle speed je spíš o dolech když máš 1.5 bárky na hráče
  • monoera odpověděl/a na téma Speed pokec.
    A to jsem skoro nefarmila. Jo, doly jsou doly, to je pak poznat rozdíl. No a jak víš, kolik mám jako nafarmeno? Máš skleněné koule? :Dwarf
  • monoera reagoval(a) na příspěvek od Buldok20088 ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zajímavé je že tu pláčou vždy ty největší scriptari, vid Adame, si scripty poměřujete velikost ohanbí a když máš menší tak tu pláčes
  • monoera odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Samozřejmě že bez BAN u... Hrál až do samotného konce a potom i v dalších kolech stejným stylem
  • monoera reagoval(a) na příspěvek od Agresivní virus ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    tady nejde o to jestly je to přes vpn nb přer normalní net / proto že i ostatní narody mužou hrát na cz a naopak pokud jde o farmení...
  • monoera reagoval(a) na příspěvek od Aforte ve vlákně Kavárna - Svět 93 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Je komický, jakým stylem support dokáže léta táhnout hru ke dnu. Smazat z fóra, aby nebylo na očích a jede se beztrestně dál. :))
  • monoera reagoval(a) na příspěvek od Mardajebuh ve vlákně Kavárna - Svět 93 s reakcí Poděkování Poděkování.
    A vám to příjde v pořádku? Tady není moc o čem rozhodovat..spíš to vypadá, že některým hráčům nadržujete. Podpora by měla především...
  • monoera odpověděl/a na téma Speed pokec.
    R z N
  • monoera reagoval(a) na příspěvek od Buldok20088 ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    RZN tam má dva kmeny .. jeden hráč ještě se tím chlubí .. pak si zabere všechny účty pod jeden Nick a ty Adame mlč .. taky umíš pěkný...
  • monoera odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Přehlídka multiúčtů na speedu právě začala. Tak jsem se pokochala a na takovou hru se můžu vyprdnout.
  • monoera reagoval(a) na příspěvek od Buldok20088 ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    My možná lidí ale ty účtu .. zrovna ty si tu stěžuj ..
  • monoera reagoval(a) na příspěvek od Buldok20088 ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Však já každýmu kdo chce a neuráží rád poradím a pomůžu .. vemu je i do party a nikdo na ně neútočí .. nejde jen plakat a nadávat a...
  • monoera reagoval(a) na příspěvek od Lamač. ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Byzo, připoj se na discord, je tam spedařská komunita, tam se hráči domlouvají na jaký speed půjdou, a uvidíš, že můžeš hrát i v týmu. :-)
  • monoera odpověděl/a na téma Bleskový den.
    Dlouhé kola, ty co jsou i přes noc (tj. 24 a více hodin). Dalo by to hráčům možnost jít si na pár hodin v klidu odpočinout a mít o...
  • monoera přidal/a vlákno na Bleskový den.
    Přeji pěkný den, chtěla jsem se zeptat, jestli by nebylo možné do bleskového dne (a jiných delších spídů) přidat možnost zakoupení a...
Nahoru