• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Denkro

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
tohle snad ani není pravda už si to fakt nedá hrát, skupinka která chodí na každý speed a znemožňuje hru dalším s používáním nelegálních skriptů prosim vas pěkně admini dělejte něco a ověřujte hráči a dávejte už konečně bany nikdo nemá šanci si ani zahrát jména: ,Absurduman,Monoera,Buldok2088 ! tolik nemají šanci legálně nafarmit
 

Buldok20088

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
tohle snad ani není pravda už si to fakt nedá hrát, skupinka která chodí na každý speed a znemožňuje hru dalším s používáním nelegálních skriptů prosim vas pěkně admini dělejte něco a ověřujte hráči a dávejte už konečně bany nikdo nemá šanci si ani zahrát jména: ,Absurduman,Monoera,Buldok2088 ! tolik nemají šanci legálně nafarmit
A jak víš kolik mám nafarmeno ..
 

monoera

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
A to jsem skoro nefarmila. Jo, doly jsou doly, to je pak poznat rozdíl.
No a jak víš, kolik mám jako nafarmeno? Máš skleněné koule? :Dwarf
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
73
Jasný, všichni jsou čistý lilie a klikají v průměru co sekunda to útok za dobu trvání celého speedu ručně xddd

Je pravděpodobnější, že kdokoliv kdo vyhrál speed má farmbota, než že ho nemá a o to víc, pokud vyhrává opakovaně každopádně support to buď neumí, nebo nechce detekovat a proto to mají už konečně povolit a dát veřejně k mání, ať to můžou používat i ti, co se snaží hrát poctivě, stejně jako u ostatních skriptů a botů...
 

Denkro

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Tak ať se admini podivají na tenhle speed tolik vyrabovaných vesnic nema šancí žadny hráč sam nafarmit ti admini nic nedelaji len sedi na prdeli !!!
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
@Kubina můžete laskavě s tím něco dělat?
1713598052004.png¨
Všichni tihle hráči používají zakázané skripty :) hlavně že já, když jsem něco zapl, tak jste mi hned vyloučili účet, to je dvojí metr a je to pěkně směšný.
 
Nahoru