• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od morduchaj

  1. morduchaj

    Kavárna - Svět 92

    ...právě z toho důvodu jsem se ptal...
  2. morduchaj

    Kavárna - Svět 92

    ...zajímalo by mne,jakým způsobem a zda vůbec v nějakém poměru,se na jednotlivých kontinentech rozdělují runové vesnice...?...
  3. morduchaj

    Kavárna - Classic

    ...nicméně,nastavení pro opravdové hráče,což je povedená záležitost...
  4. morduchaj

    Kavárna - Classic

    ...osobně si myslím,že pokud ve zprávě o novém světě přišlo i nastavení týkající se konkrétně tohoto světa classic 8,je zřejmé že to nelze pojmout jinak než jako konkrétní informaci o tomto světě...tudíž ještě jednou: PRÉMIOVÉ FUNKCE Prémiový účet - aktivní Správce účtu – aktivní od 4 vesnic...
  5. morduchaj

    Kavárna - Classic

    ...potom je tedy pomocník rabování nejspíš zbytečný,pokud je v nastavení psáno že na světě rabovat nelze...
  6. morduchaj

    Kavárna - Classic

    Omezené obchodování jen v poměru 1 Zvýšená produkce surovin - 170% Maximální počet zástupů - 2 Není možné pozvat jiného hráče do své blízkosti ani využít položku "přemístění" Na světě nezle rabovat suroviny Každý hráč začíná se dvěma vesnicema Bez domobrany
  7. morduchaj

    Kavárna - Classic

    ...bude limitováno narabované množství surovin za den...?
  8. morduchaj

    Kavárna - Classic

    ...omluva,přehlédl jsem samou radostí aktuální datum...:D
  9. morduchaj

    Kavárna - Classic

    ...tak v tom případě se nejspíš brachu pozdravíme vzájemně,jelikož na takový svět čekám opravdu dlouho...
  10. morduchaj

    Kavárna - Classic

    ...je s podivem,že i po banech za scripy a obstavení účtů těch "hříšníků" ještě ani jeden den nešel počet vyrabovaných vesnich pod dvacet tisíc...něco někomu někde uniklo...?... ...a je celkem úsměvné,jak se zde někteří kasají svými úspěchy tu a tam,ale vesměs je to o světech,kde se permanetně...
  11. morduchaj

    Kavárna - Classic

    ...možná kdyby jsi znal pozadí toho všeho,vůbec by jsi se mému postoji nedivil...tam už v podstatě ani nešlo o kmeny když mne de-facto obvinili z trestnýho činu,asi tak nějak...
  12. morduchaj

    Kavárna - Classic

    Support má přísně zakázáno sdělovat informace o tom, kdo je a na jak dlouho zabanován ...krásně se to píše viď,ale skutečnost je někde úplně jinde...!!!...hráči mají jeden den ban a už se rozebírají jejich vesnice,jako na běžícím pásu...!!!...kdo podal informaci o jejich blokaci,je více než...
Nahoru