• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Deleted User - 4001952

Guest
@Uličník Kdo říká, že to za tebe dělalo úplně všechno samo? Samozřejmě, že prvních 5 dní uděláš beast start-up i bez skriptů, to není žádná novinka, nicméně další dny už jsou skripty znát... Ono sedět u hry třeba přes 15 hodin denně měsíc v kuse a nonstop farmit ručně nejde, to mi nepovídej, to bys byl sakra brutální nolifer. :) A už vůbec mi neříkej, že by tento scénář nenastal, kdybyste ban nedostali... Farmili byste furt stejně, možná ještě víc. :)

Moc si nevěř, že tolik farmíte, taky farmím hodně a něco mám odehráno na top místech v zahraničí, tak nevím, co to tu vytahuješ za kraviny... Jsem rád, že alespoň @padá to jak hrušky přizná, že hrál nefér, to se mi líbí, že tu neomílá kraviny a jedná narovinu!

Co mi přijde jako vrchol komedie je to, že máš potřebu tu psát z více účtů, to absolutně nepobírám... :) (Uličník, Legendary Sir Fcéčko, Wotan Grimmzahn)

A už na mě prosím nereaguj, nechci se tu hádat. Jen jsem chtěl říci, že mi je líto hráčů, kteří dostali ban neprávem a směji se nad tím, jak máš potřebu se tu obhajovat a omílat jak moc obrovské máš zkušenosti, na druhou stranu pak shazovat někoho, kdo přidá "no offence" příspěvek, i přesto, že nevíš kolik zkušeností dotyčný, či dotyčná má. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser44638

Guest
Ale co nechápu je jak tu všichni píšete na uličníka, kteří sice měli scripty, ale nikdo tu nepíšete adminom, kteří dali úplně neoprávněne bany i lidem co nic neměli a ani se neomluvili ani nic nevysvětlili a ještě se obhajujou tím, že každého řešili individuálně, ikdyž to není pravda, to už vám přijde normální ?
 

GammelGandalf123

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
@Uličník Kdo říká, že to za tebe dělalo úplně všechno samo? Samozřejmě, že prvních 5 dní uděláš beast start-up i bez skriptů, to není žádná novinka, nicméně další dny už jsou skripty znát... Ono sedět u hry třeba přes 15 hodin denně měsíc v kuse a nonstop farmit ručně nejde, to mi nepovídej, to bys byl sakra brutální nolifer. :) A už vůbec mi neříkej, že by tento scénář nenastal, kdybyste ban nedostali... Farmili byste furt stejně, možná ještě víc. :)

Moc si nevěř, že tolik farmíte, taky farmím hodně a něco mám odehráno na top místech v zahraničí, tak nevím, co to tu vytahuješ za kraviny... Jsem rád, že alespoň @padá to jak hrušky přizná, že hrál nefér, to se mi líbí, že tu neomílá kraviny a jedná narovinu!

Co mi přijde jako vrchol komedie je to, že máš potřebu tu psát z více účtů, to absolutně nepobírám... :) (Uličník, Legendary Sir Fcéčko, Wotan Grimmzahn)

A už na mě prosím nereaguj, nechci se tu hádat. Jen jsem chtěl říci, že mi je líto hráčů, kteří dostali ban neprávem a směji se nad tím, jak máš potřebu se tu obhajovat a omílat jak moc obrovské máš zkušenosti, na druhou stranu pak shazovat někoho, kdo přidá "no offence" příspěvek, i přesto, že nevíš kolik zkušeností dotyčný, či dotyčná má. :)
No s ulicikem a fceckem me prosim neztotoznovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

morduchaj

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
...je s podivem,že i po banech za scripy a obstavení účtů těch "hříšníků" ještě ani jeden den nešel počet vyrabovaných vesnich pod dvacet tisíc...něco někomu někde uniklo...?...
...a je celkem úsměvné,jak se zde někteří kasají svými úspěchy tu a tam,ale vesměs je to o světech,kde se permanetně za pb zrychleně dostavovalo,nakupovala jakákoli surovina ve velkém atd...prozatím se dá spočítat na prstech jedné ruky,kdo z vás může říct,že je opravdu kvalitní hráč s historií a zkušenostmi ze světů,nastavených podobně jako tento...tak proč si to rozdáváte tady na fóru a ne ve hře,pěkně na férovku...
 

Bubon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Myslím si, že někteří mohli dostat ban neprávem. Support na tomto světě funguje asi jako kalkulačka od vietnamců. Nejen za neúměrný ban za scripty, také pochybuji, že celý kmen a ne jeden. Spoluhráč dostal perma ban za nabídnutí PB, jako cenu útěchy za ztracenou vesnici, kdy majitel rezignoval.

Chápu zabanování vinných, věřím také, že mezi nimi byli nevinní. Doufám, že se vrátíte a začnete znova.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

někteří z vás již bohužel překračují meze slušnosti v komunikaci a vyjadřování Museli jsme tak přejít k zasílání varování a dokonce i k jedné blokaci! Pokud zde chcete vést mezi sebou diskuzi, prosím veďte ji v rámci pravidel fóra, ať nemusíme znovu zasahovat. Za respektování děkuji!
 

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Kulišák
Dobrý den, v první řadě se představím, jelikož mi nejde zaregistrovat nový účet na fóru, budu psát z tohoto.
rád bych se také vyjádřil k dané situaci, jelikož jsem se ještě od zabanování nevyjádřil ani v ticketu ani zde na fóru,

Takže v první řadě bych chtěl říci a zároveň se přiznat, že skripty jsem používal, jsem si vědom svého zabanování a proto jsem také nic nenamítal.

V řadě druhé bych se chtěl zeptat Kozmicze, jestli si myslí, nebo si aspoň připouští to, že zabanoval (nevím přesně kolik, nebudu zde vést dohady) čestné a poctivé hráče kteří si přišli zaklikat, pro pohodu a bez stresů, bez nočních budíků, bez tryhardění jako my co jsme byli v TOP 5, a tak otázka zní,
Martine seš si toho vědom ? Udělal si to vědomě aby jsi vyloučil kmen Deluxe ze hry ?

A ve třetí řadě, bych rád poděkoval a omluvil se těm hráčům kteří do toho šli s námi aniž by věděli, že něco používáme a ti co to věděli ale nic nepoužili a byli do toho zataženi s námi.

A v neposlední řadě ještě pochvala pro admin tým, skvělá práce! Dosti by mě zajímali vaše metodiky banování a vaše suprové systémy kterými prozkoumávate dané hráče, protože to co jste předvedli je opravdový výsměch poctivým hráčům.

Dále tu máme hráče co tu laťku hodil ještě výš než já, co já sem vyraboval z 16ti vesnic, on stihl ze 7mi, samozřejmně čistě :D Kdepak máme toho počtáře co nám tu počítal kolik bych musel točit vesek denně ? :D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Ale @Kozmicz nějaká ta kačka padne za tohle :) asi musel mít splněno za duben, tak jsme to odnesli my.

Bože jenom tu řešíte blbosti, ano nevím jak to je, ale určitě CZ DK support nebanuje jen tak za nic, dneska už jsou fígle jak všechno obejít... Pokud vás to tady na CZ nebaví, tak běžte hrát na jinou verzi a pokud máte námitky, tak napište ticket, tady opravdu nic nevyřešíte.. Tým nikdy nebaboval z nudy apod... Vždy se tu musí dodržovat pravidla hry a pokud je nedodržujete, tak je to vaše blbost a ne týmu zamyslete se nad tím...
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Tohle fórum je od toho, aby si hráči v klidu pokecali, vyměnili svoje zkušenosti a ne, abyste tady špinili práci DK Týmu, myslíte si, že když máte nedetekovaný script že to tým nevidí? Vidí všechno, i vaše taktiky hraní... Takže si sbalte svých 6 švestek a běžte kritizovat jinam... Go luck
 
Nahoru