• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Trunda.

  1. Kavárna - Svět 68

    Jinak Dane pro přesnou informaci, s Majkym jsme si psali jen první měsíc než jsme zjistili co jsou OH zač. Taky by jsi měl někdy zkusit hrát férově jako oni. Jinak jak jsem psal užij si další svět :) Tohle je moje poslední zpráva věnována tobě. Za ten čas mi nestojíš
  2. Kavárna - Svět 68

    Dane, prosím tě příště si dej aspoň kvalitní špehy do všech kmenů, s Majkym jsme měli dohodu že pokud prorazí výrazně hranice OH přejdeme k nim a o tom věděl i čoko dokonce jsem mu to sám říkal, my nemáme potřebu hrát špinavou hru jako ty. Ty jí hraješ a k tomu špatně a to je docela smutné no.
  3. Kavárna - Svět 68

    Dane, jen škoda že ty jsi nedostal permu no :)
  4. Nové verze hry - Diskuze

    Také se přidávám. Měl jsem připomínku již u změně "teček" u vesnic, tučná čára pro ohraničení kontinentu. Tentokrát je to přepnutí grafiky mapy. Je hezké že vám se líbí no bohužel já trpím poruchou barvocitu a jak se tato změna projeví i na mobilních zařízeních stane se hra pro mě naprosto...
Nahoru