• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser16561

Guest
Heh Jano ... :lol
- mojou úlohou je pomáhať a radiť hráčom. Mňa to už zopár rokov baví, tak preco nepomôcť aj na fóre.
- celá sekcia bude potom s najväčšou pravdepodobnosťou presunutá do archívu. Takže mi ostane iba dobrý pocit. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37239

Guest
Nevíte někdo jaká je stupnice toho hodnocení ? (nový uživatel, uživatel atd.) Nelíbí se mi pořád že mám napsáno nový uživatel. :D:D:D:D
 

DeletedUser37239

Guest
Jakby řekla Jolanda: Ať ti bůh žehná :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Samozřejmě, já se moc rád učím.:rofl
samozrejme, že ti verím ;)
Heh Jano ... :lol
- mojou úlohou je pomáhať a radiť hráčom. Mňa to už zopár rokov baví, tak preco nepomôcť aj na fóre.
- celá sekcia bude potom s najväčšou pravdepodobnosťou presunutá do archívu. Takže mi ostane iba dobrý pocit. ;)
:D rád si počkám :D
veď ja viem čo je tvojou úlohou, a že to robíš so všetkou láskou :D :D ale nedalo mi to :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Shedde s tím spamem si to nepochopil ;) ale to vůbec nevadí, přečti si ještě jednou co jsem psala a když ti to nepomůže, ráda ti to vysvětlím :yes
Napsala jsi, že bys při své přírodní nátuře dostala brzy BAN za spam:mocking a dál jako nevím, co je na tom nechápavého. Jakože nejsi spamerka, ale mohla bys jí být nebo jsi skrytá spamerka?:scratch

Jinak já toho nepochopil hodně, jakože pětiměsíční působení na světě nelze brát za hraní nebo že nadsvětové účty se blokují jen na jednom světě v případě, že cheathunter má podezření, že došlo ke zneužití účtu a hrozí blokací jen na jednom světě nebo cheathunter ví lépe jak já kam se loguji nebo módi na fóru ví jak často navštěvuji wikipedii, kde jsem asi za celé léto ani nezavítal.:pardon Já si myslím, že někteří by se hodili i pro práci k tajné policii. Co na to říkáš?:yes

Vzhledem k tomu že je hra momentálně v rukou božích ... tak jistý šéf tu je :)
Jsem zvědavá jestli si na něj taky budete otvírati své klávesnice :)
To záleží na tom, jak se bude chovat, a jak bude plnit svoji práci.:yes Nezaměňuj důsledek za příčinu.;)

Ale podle mě máš být na co hrdá. Pojmenovala jsi tuto hru Ty, a když si vezmeš kolik lidí kdy tuto hru hrálo či o ní slyšelo, tak jsi lepší jak většina autorů knížek v dnešní době, protože jejich díla nezná tolik lidí co tuto hru. A podle mě je to i o něco lépe vystihující než kdyby se to jmenovalo kmenové války, i když raději nebudu psát, měl bych ještě i výstižnější názvy.:D A taky jsi tím ovlivnila název slovenské verze.:)

Shede nebudu vyjmenovávat......nemyslím Jarmark, myslím ještě dříve......ale, když se koukneš, kolik lidí chodí do ,, bývalé kavárny,,...spočítej si to :)...
Do které kavárny? Já jsem v kavárnách moc nepřispíval.:blush

Celkem dobře, zítra nemusím vstávat do školy ani na brigádu.:D
 
Nahoru