• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Lamač je chyrolínek na foru, ale když dostane funkci tak na ní sere a dělá hovno. :)
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
A jak zrovna ty víš, co má Lamač za práci v supportu?
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Já proti nikomu nic nemám, ale když vidím týpka co vyrabuje 10x víc jak já, tak tě to přestane bavit navíc oni tam chodí v týmech takže sám jsi skoro bez šance :D
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Jenom za tento rok jsme už rozdali takových banů...

Vždy máš možnost hráče nahlásit
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Já proti nikomu nic nemám, ale když vidím týpka co vyrabuje 10x víc jak já, tak tě to přestane bavit navíc oni tam chodí v týmech takže sám jsi skoro bez šance :D

Byzo, připoj se na discord, je tam spedařská komunita, tam se hráči domlouvají na jaký speed půjdou, a uvidíš, že můžeš hrát i v týmu. :)
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
3 hodiny na speedu ted' a situace je taková


Lupič dne

Do půlnoci vyrabuj nejvíce surovin na tomto světě.
0 / 7.358.394
0 / 7.358.394

dummy.png

Rabující hráč dne
Do půlnoci vyrabuj nejvíce vesnic na tomto světě.
0 / 32.487

Jestli je toto reálně čistým způsobem vyrabováno, tak prostě nechápu co tam děláte, máte to blokovat hned a šlus.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tohle se mi stalo snad poprvé... :D Nabídnu monoera spolupráci, protože byli jasně v nevýhodě oproti soupeřům, ale dotyčná mi odepíše, že jim nikdo pomoct nedokáže, blokne mě a radši se nechá pobrat... :D Chtělo by to dát ego stranou a trochu u toho přemýšlet, ale jinak fajn hra... :D

Každopádně já na tom speedu otočil 2k vesnic... Trochu by to chtělo prověřit dotyčného leadera - čisté to rozhodně není. :D

Rabující hráč dne
Do půlnoci vyrabuj nejvíce vesnic na tomto světě.

2.345 / 53.328
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
To můžem psát furt dokola :) Kubina s Lamačem ti odepíšou stejnou odpověď, že hráče prověří, ale neřeknou výsledek. Hráč hraje další speed, takže výsledek víme :)
 
Nahoru