• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Buldok20088

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Tak ať se admini podivají na tenhle speed tolik vyrabovaných vesnic nema šancí žadny hráč sam nafarmit ti admini nic nedelaji len sedi na prdeli !!!
20tis vesnic ti naklikam na mobilu za pár hodin .. ale na co .. když to můžeš rabovat po 200 koních a máš vesnic desetinu a surek podobně.. tím ti chci říct to že má tolik vesnic ještě nic neznamená
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Nepiš tu totální hovadiny, já tu hru hraji od roku 2008 a mám nahráno to co máš ty načůráno :D
Neuč orla létat, hlavně už roky programuji a nemálo skriptů jsem napsal do této hry, abych věděl jak tohle vše funguje, kašpare.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Proč tohle tolerujete?
Doporučil bych supportu jít někdy na speed kolo a klikat 40.000 vesnic. Hráči to nedokáží efektivně ani na herním světě, kde na to mají 24h ale na speed kole to problém není. Zajímavý je, že to dokáže 5 lidí ze 100 na serveru a vám to asi není divný.

https://ctrlv.cz/shots/2024/04/25/bkvS.png
 

Rellativ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
je sranda že lidi co používají multiučet a scripty nejvíc tu nejvíce i brečí :D Dk to stejnak nestíhá , tak proč sakra teda sripty nepovolí a nedá seznam a jak se používají , stejnak se dá udělat desítky učtů co jedinci tu dělají rádi , a nestíhájí banovat , tak raději povolte všechny scripty ale dejte je veřejně alespon na speedy
 

Denkro

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
20tis vesnic ti naklikam na mobilu za pár hodin .. ale na co .. když to můžeš rabovat po 200 koních a máš vesnic desetinu a surek podobně.. tím ti chci říct to že má tolik vesnic ještě nic neznamená
nepis tu hlouposti jak skripty fungují a že to víš naklikat sam na mobilu, dnes jsem to viděl na vlasti oči že i když ty skripty mas vůbec je neumíš používat i s tvojí bandou. Sam jsem za hodinku a půl sundal tebe, radima, azuu a ragnorku nemáte ani páru jak to vůbec hrát a když jste 10 na 1 tak jste najednou frajeři měli byste se uvědomit a nevyskakovat aspoň tady na foru jaký jste mistři světa! Chtěl bych vás vidět na německém speedu a jasné že i nyní na tomto nastavení jsou použity nelegální scripty ale bez toho to prostě nejde ,,rellativ'' má aspoň v něčem pravdu
 

Rellativ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
jojo jediný co umíš že děláš offku a ostatní tě napodporují a dát si to na profil , rozbít si offku a odejít :D raději mlč Denkro , na tebe nemusím jít na německo abych viděl jak jsi slabý , a ktomu ještě ubrečný když si rádoby uspěchy musíš dávat na profil ....
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
je sranda že lidi co používají multiučet a scripty nejvíc tu nejvíce i brečí :D Dk to stejnak nestíhá , tak proč sakra teda sripty nepovolí a nedá seznam a jak se používají , stejnak se dá udělat desítky učtů co jedinci tu dělají rádi , a nestíhájí banovat , tak raději povolte všechny scripty ale dejte je veřejně alespon na speedy
V tom máš pravdu, já jediný problém co mám je to, že hra umírá, hraje to méně a méně lidí a vy lidem kazíte hru se skripty a tím, že hrajete v 5 lidech a více a vůbec na sebe neútočíte, logicky potom nikdo nemá šanci hrát a kord, když používáte autofarm a ostatní to nemají tak to není úplně fér hra :)
 

Rellativ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
V tom máš pravdu, já jediný problém co mám je to, že hra umírá, hraje to méně a méně lidí a vy lidem kazíte hru se skripty a tím, že hrajete v 5 lidech a více a vůbec na sebe neútočíte, logicky potom nikdo nemá šanci hrát a kord, když používáte autofarm a ostatní to nemají tak to není úplně fér hra :)
Ale to že vy chodíte ve skupinkách ničit ty speedy vám nevadi ? raději si zamette pred svým prahem , děláte to stejné , a chápu že se vám nelíbí že se několik lidi spojilo proti vašim spriptum na farm a multiucty
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Co to píšeš za bláboly? Já speed kola vůbec nehraji, hraji tak 12x do roka :D
S partou? Hraji jen se suisem a jsme dva, kde ty drogy bereš? :D
Dělám to stejné, protože proti skripterům se jinak hrát nedá, pokud by support dohlížel na dodržování pravidel nemám problém si zahrát férovou hru a porovnat se s ostatními fér metrem :)
 

GGKing

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
15
V nadcházejícím speedu máte celkem blbost v nastavení
bonus: ano , obránce brání 300% silou od 15:00-16:00 přitom kolo začíná 15:40 a ochrana 45 minut
 
Nahoru