• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Adik13

    Pb dodatek

    Jo takhle
  2. Adik13

    Pb dodatek

    Kdyz, ziskam za rok 100pb bude je moznost po mesici oslat nebo i to nelze
  3. Adik13

    Použitelné pb

    Ahá, to je škoda dekuji.
  4. Adik13

    Použitelné pb

    Ahoj mám dotaz v Prémiovem trhu jsem, vyměnil suroviny za pb problém spočívá v tom že vždy jsem, je měl použitelné po měsící či 2 a nyní se mi tu zobrazuje použitelné od nikdy jak je to možný? Prémiové body Získané na Použitelné od 1 čen 01, 16:51 Nikdy 1 čen 04, 07:29 Nikdy 2 čen 08, 17:59...
  5. Adik13

    Vylepšení hry

    Zdravím Vím že se to tu zde, před delší dobou řešilo na forum a boužel to udajně bylo zamítnuto ale, dost by to usnadnilo vůdci či správci kmene přepracovávání pravomocí a statusy či tituly hráčů ve kmenu.Jedná se o to že jako zakladatel kmene musím jednotlivě označit hráče pak kliknout na...
  6. Adik13

    Nápady na zlepšení hry

    Ahoj navrhuji přidat BB kódy do popisu kmene např:(). Z důvodů aby, se hráčí mohli kouknout na titulku kmene a vypdalo to pěkně dále odkazy na hráče např náporáře a pod. Bylo by to rozhodně lepší. Nyni to nefunguje není tam ani ta možnost a když, to tam vložím oběví se mi u toho ty zaky je to...
  7. Adik13

    scripty

    Nevím proč to musí být zpoplatněné.
  8. Adik13

    scripty

    Dobře ale, když jsou ty funkce jiné než -li nabízí samotné prémium ? :)
  9. Adik13

    scripty

    Chápu ale, neměl jsem namysli samoutočíči scripty či skripty které, vykonávají práci za hráče jako zběr apod. měl jsem spíše na mysli takove co jen ukazuji informace jako historií nebo nebo doda schema jine nebo tak a při tom nijak neposkozuji hru.
  10. Adik13

    scripty

    a Addons? To jsou spustitelné scripty přímo například z google chrome z obchod chrome. Neběží přez greatest monkey ani tampermonkey běží samy osobě TZV. Doplňky. .
  11. Adik13

    scripty

    nazdar, ví někdo o povolených skriptech které nejdou na link? Jako bez Pů .Nevím proč jsou zakázana greatest monkey skripty je to škoda ale, přebas addons do exploreru které, jsou povoleny?
  12. Adik13

    Nápady na zlepšení hry

    samozřejmě ale, je to lepší pro hráče co již, zde mají odehrané nějaké ty roky jako ja. Když,hraje od s1 určitě je má .Jde to založit i ve kmenu ale, je to přístupné pro všechny a ty pb a vlajka je jednorázová odměna co dostané každý, ale, kde máš nějakou inspiraci pro herně starší hráčé jako...
  13. Adik13

    Nápady na zlepšení hry

    čau, dostal jsem, nápad jak, zefektivnit hru. Založení statusů za dlouhodobé hraní nebo nějakou kroniku hry kde by se zapisovali hráčí za dlopuhodobé hraní a za úspěchy pak nějaké statusy např, kmenovy učitel tento status by měl přísttup k nováčkům ve kmeni a mohl by je zaučovat vydel by...
  14. Adik13

    Klobúky apríl

    :D
  15. Adik13

    Klobúky apríl

    ahá, zatím jsem nenasel zadání a jsem na mobilu tam se my fotky nezobrazuji :) .
  16. Adik13

    zásoby

    Ahoj oki napíši ho ;)
  17. Adik13

    zásoby

    stalo se my to po prvé stavím budovy a jsem na trhu kouknout na pb no na nic neklikám a najednou my to bliklo a zmizly my suroviny je to maly počet ale, zničeho nic čím to je ? Utok žádný.
  18. Adik13

    Kavárna - Svět 57

    čau kdo chce ke mě do kmene ? :)
  19. Adik13

    Bannery na reklamu

    Jo jako boční reklamy nebo tak které, nejsou nijak závadne budíš ale, toto je již celkem moc no ...
  20. Adik13

    Bannery na reklamu

    jj ale, vem si přebas bočni reklamy neříkam ale, toto je celkem závadná reklama ja ted nemam premium pb si setřím.
Nahoru