• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Classic

    Jelikož stále ještě nepřišla od supportu žádná zpráva ani připomenutí, tak píšu sem... Mohli byste nám hráčům vysvětlit, jak přesně bude probíhat to "uzavření kmenů", které má na classicu nastat za dva dny? Děkuji
  2. Zadání + soutěžní příspěvky

    1. Šlechtic 2. UROBOROS (UBS) 3. Skrýš 4. Posilnění útoku 5. Jezdectví
  3. Rytířské slavnosti - Diskuze

    Měl bych dotaz... V informacích o události je uvedeno, že každý trénink trvá 4 hodiny, soutěžit je ale možno i během tréninků (samozřejmě se stávajícími schopnostmi). Není tam ale uvedeno, jak často, či kolikrát denně je možné zúčastnit se soutěže... Pokud by tam nebyl žádný časový interval, tak...
  4. Kavárna - Svět 41

    Nechtěl jsi říct, že zelí byl součást kmene? Protože opačně to nedává smysl...
  5. Kavárna - Svět 41

    Jojo, v EGU jedou všichni těžce za prachy, a taky mají 3 akademie. Tipuju, že do měsíce jich moc nezbude.
  6. Kavárna - Svět 41

    Když myslíš, že se ti to povede...
  7. Kavárna - Svět 41

    No snad ne, v zelího stopách jde rozklad kmenů a doufám, že něco takového mě nepotká...
  8. Lontra

    Nezdá se ti, že nějak moc všechno hejtuješ???
  9. Kavárna - Svět 41

    No jo, máš pravdu, to jsem si neuvědomil
  10. Kavárna - Svět 41

    No jak přišel na to, že máš na fóru účet...
  11. Kavárna - Svět 41

    Mě by spíš zajímalo, jak na to přišel hynek, protože ty máš 2 příspěvky - a oba jsi tu napsal teď a tady do toho vlákna.... :shock
  12. Kavárna - Svět 41

    Já bych měl taky jeden dotaz. Ve zprávě je uvedeno, že vítězný kmen musí 80% vesnic udržet 3 měsíce, v nastavení je ale rok..... Co je tedy správně?
  13. MS 2015 4. kolo (finále a třetí místo)

    1. 2. a 3. místo KANADA - RUSKO 5:3 ČESKÁ REPUBLIKA - USA 3:2
  14. MS 2015 3. kolo (semifinále)

    semifinále Česká republika - Kanada USA - Rusko
  15. MS 2015 2. kolo (čtvrtfinále)

    čtvrtfinále Kanada - Bělorusko Švédsko - Rusko Česká republika - Finsko Švýcarsko - USA
  16. Jak dopadne ČR na MS 2015

    3. místo
  17. Jak dopadne SR na MS 2015

    Vypadne ve čtvrtfinále
  18. MS 2015 1. kolo (základní skupiny)

    Skupina A 1. Švédsko 2. Kanada 3. Česko 4. Švýcarsko 5. Lotyšsko 6. Německo 7. Francie 8. Rakousko Skupina B 1. Rusko 2. Finsko 3. USA 4. Slovensko 5. Norsko 6. Dánsko 7. Bělorusko 8. Slovinsko
  19. Kavárna - Svět 40

    Kostel Moc nechápu, proč tu někteří psali, že na tenhle svět nepůjdou jen kvůli tomu, že je tu kostel a k tomu rychlost 1.6. Proč? Co je špatného na kostelu s rychlostí větší než 1?
Nahoru