• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

DeletedUser41028

Guest
Co se týče shedových románů tak zelí skončil na s41. :( Snad se s ním setkáme ve hře v budoucnu :)

Jinak ahojky, po dlouhé době, jsem z tábora zpět :)
 

XOXA CZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Co se týče shedových románů tak zelí skončil na s41. :( Snad se s ním setkáme ve hře v budoucnu :)

Jinak ahojky, po dlouhé době, jsem z tábora zpět :)


No snad ne, v zelího stopách jde rozklad kmenů a doufám, že něco takového mě nepotká...
 

DeletedUser41028

Guest
Co se týče zelího kmenů aza, kool a Lahana, tak jsem se toho po něm ujal a dávám do kupy to co zbylo :hi
 

DeletedUser37372

Guest
Jéžíš, co to tam zase je za seskupení "nejlepších". A pro krista, zase kmen EGO? Ten se taky brzo rozpadne, stejně jako na s36. S41 vypadá na slabý svět :D
 

DeletedUser36641

Guest
SiTe, není to tím, že by si mi chyběl, ale tím, že jeden den vymlátím hráče a on má za čtyři dny 1800 seker a 400 lk.. ;) No a pak se do mě pustili taky ve třech tak jsem to neuhrál.. :))
 

XOXA CZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Jéžíš, co to tam zase je za seskupení "nejlepších". A pro krista, zase kmen EGO? Ten se taky brzo rozpadne, stejně jako na s36. S41 vypadá na slabý svět :D

Jojo, v EGU jedou všichni těžce za prachy, a taky mají 3 akademie. Tipuju, že do měsíce jich moc nezbude.
 
Nahoru