• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Speed pokec

    Za mě rozhodně také patří palec nahoru pro Kubinu, ač už kontinentální nevyšel, nevadí příště se snad zadaří, ale nápad na speed bez hradeb a s velkou produkcí a se zabíráním jenom hráčů úplně oživil chuť zase začít hrát na .cz :) Takže snad to bude nadále pokračovat na této úrovni, kde si každý...
  2. Dotaz k plánování speed kol

    Musím uznat, opravdu kvalitní diskuze, docela mě to i potěšilo, že to má hlavu a patu a nestrhla se tu jen vlna kritiky, souhlasím s tím co bylo napsáno výše, možná by bylo fajn vypsat sem třeba nějakých 5-6 druhů speedů co by se mohli dát do nějakého měsíčního plánu aby to chytlo tu...
  3. C H E A T D O R F

    K čemu bude když navrhnu jeden takový? Ta kvalita tu je tak nízká že na ni přijde stejný počet jako na ostatní speedy, chce to prostě na tom dlouhodobě zapracovat, poslední měsíce jsou noční speedy převážně bash, za mě totální nuda na noc. Navíc prostě stále dokola level 4, 5 nemá to šťávu...
  4. C H E A T D O R F

    Úroveň speedů ti přijde dobrá? Přijde ti že hraje spousty kvalitních hráčů? Kde jsou ty časy když se v 15:00 zapl speed a v 15:20 už jsi byl 110tý a musel si pratit premium za vstup :D Úroveň speedů je hrozná :) zajímalo by mě jestli ten kdo ty speedy navrhuje je někdy hrál, zajděte se podívat...
  5. C H E A T D O R F

    Já to navrhoval v pátek tuším a speed byl na úterý a žádný nastavený nebyly, ale nechám být :) nemá cenu tu o ničem diskutovat když úroveň speedů je na úrovni jaké je... Zlaté časy tantaleny
  6. C H E A T D O R F

    aha, v tom případě nechápu že Zdeněk Lamač vždy termín dostal, nevadí :)
  7. C H E A T D O R F

    Tak koukám, že asi nemá smysl dělat návrh, když ho pak ani nenastaví, tak nechápu proč tu ta sekce je :)
  8. C H E A T D O R F

    Bylo to myšleno jak říkáš vždy na střed do rohů kontinentů
  9. C H E A T D O R F

    Pamatuješ ještě tento typ speedů ? :) já to měl strašně rád.
  10. C H E A T D O R F

    Spoiler HTML: Název: Cheatdorf Čas: úterý 2.6.2020 Podmínka vítězství:Kmen s největším počtem bodů na konci kola Paladin: Ano Lučištníci: Ne Kostel: Ne Výzkum: Jednoduchý Rozestavěná vesnice: 4 Bonusové vesnice: 4 na hráče Barbarské vesnice: Ne DO HRY BUDOU PŘIDÁNY 4 CHEATDORF VESNICE DO ROHŮ...
  11. Kavárna - Classic

    Znovu ti připomínám shamane, v ticketech je s námi jednáno jak je jednáno, pomalu se nám kozmicz ještě vysmívá takže tam žádného dovolání není, tak je potřeba to trošku řešit tato výjimečná situace :)
  12. Kavárna - Classic

    A ty prosímtě opust tuhle konverzaci, ty vůbec nevíš která bije běž radši na speed nahlašovat všechny hráče co budou v žebříčku nad tebou
  13. Kavárna - Classic

    Ano, pojďme zase hrát hru s názvem slovíčkaření a v klidu odpoutavat pozornost od toho vašeho obrovského přešlapu za který se musíte stydět ještě teď, chtěl bych vidět vaše konverzace na diskordech či skypu nebo kde máte skupinu, muselo tam být něco ve smyslu :to jsme ale posštvali co? A...
  14. Kavárna - Classic

    Ty asi neumíš číst nebo nevím :D Píšu snad cizím jazykem ? Pořád žij v domnění, že jste dostali ban za nic a už jsem nic nepiš... Znovu si prosím přečti ty hlavo, to co jsem napsal nahoře, že za skripty jsem zodpovědný a vinu beru, ban právem. :D co na tom nedokážeš pochopit ? :D Lamači ty...
  15. Kavárna - Classic

    na classicu vlajky nejsou ale nechám být :D
  16. Kavárna - Classic

    No lezeš jim do zadečku hezky, ale pokud se s tím nic nebude dělat budou dál kozmicz a jeho banda u kormidla tak se nebude nic řešit a bude ticho po pěšině, takhle z toho je aspoň rozruch, tak se do toho prosím tě nemontuj kdž o tom víš HOVprd.
  17. Kavárna - Classic

    Lamači, právě že tu píšeme proto, že někteří byli zabanování neprávem, pokud si dobře přečteš znvou moji zprávu, dojde ti že tam píšu o tom že jsem vědomě používal podpůrné programy a skripty k tomu abych byl lepší, o tom že sem byl zabanovaný neprávem tam není ani půlka slova ty šoumene, ano...
  18. Kavárna - Classic

    Kulišák Dobrý den, v první řadě se představím, jelikož mi nejde zaregistrovat nový účet na fóru, budu psát z tohoto. rád bych se také vyjádřil k dané situaci, jelikož jsem se ještě od zabanování nevyjádřil ani v ticketu ani zde na fóru, Takže v první řadě bych chtěl říci a zároveň se přiznat...
  19. Speed pokec

    Na ty turnaje si snad koupím i popcorn a colu, to bude představení :D Škoda, že administrátor, hráč, kapitán, hrající trenér a všeználek @Kozmicz hrát nebude, to by byla teprve podívaná :):)
  20. Kavárna - Classic

    Karanténa dělá divy kamaráde :D
Nahoru