• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Soutěž - Najdi chybu

    4
  2. Kavárna - Svět 74

    Je vazne zaujimave ako sa spojenci vedia rozhadat a kazdy ukazuje len na toho druheho :D miesto toho aby ste spolupracovali sa len vyhovarate a sami si nepriznate ze ste neschopni s rukami do X :King
  3. Kavárna - Svět 74

    Velmi pekne zhrnute :) Kazdopadne dufam ze supporterovi (ktory udelil nespravodlivy ban a zavazne tak ovplyvnil dianie na svete svojou nekompetentnostou) budu odobrate prava minimalne na svet 74 aby sa zabranilo dalsiemu ovplyvnovaniu sveta. Predsa len hru tvoria hraci a o svetoch maju...
  4. Kavárna - Svět 74

    Moja prva reakcia: genialne Moja druha reakcia ked som sa pozrel na svoj spankovy rezim: rezident sleeper Tretia reakcia( zalozena na tej druhej): A co tak 10 hodinovy nocak s 50%? :Facepalm A ako napisal Legendary sir Fcéčko tak by bolo genialne aby na svete bolo viac barbarskych vesniciek -...
  5. Kavárna - Svět 74

    Dufam ze to nejako dobre vymyslite, no osobne dufam v nasledovne: Vitazna podmienka - dominancia Rychlost sveta: 1,2 - 1,6 Luky: aktivne Strazna veza: neaktivne Kostol: neaktivne Nocny bonus: 50% Utok na kmen: aktivne podpory len vramci kmena: neaktivne rychlost jednotiek: Podla nastavenia...
Nahoru