• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
To fakt snad ani není možný, co tu předvádíte... Jen mažete příspěvky a odpovídáte úplně mimo mísu.

Tady je jeden podstatnej fakt. A to ten, že jste po 6 dnech přiznali, že jste Tyrana zabanovali neprávem... Tak co tu pak píšete pohádky, citujete pravidla, když to je černé na bílém? Viděl by to tady každý, jenže Vaše pravidlo, že se tu nesmí zveřejňovat žádné diskuze se supportem nahrává jen Vám, protože by pak každý viděl, kde je pravda. A že tohle vyjádření (viz citace níže) je jen manipulování hráčů a zneužívání tohoto pravidla, protože sami víte, co Kozmicz 13 hodin po konci banu napsal!
Chápu, že se zde všichni opíráte jen o tvrzení hráče - zveřejňování obsahu ticketů není dovoleno, souhlas od nás k tomu nikdo nedostal. Pokud obsah někde zveřejnil, pak opětovně porušil pravidla hry a může být znovu zablokován. Takže si myslíte, že mu pomáháte, nebo mu škodíte?

Kupovat si prémiové služby, je každého osobní věc, stejně tak dodržování pravidel. Pokud pravidla nejsou dodržena, výše vložených finančních prostředků není žádná omluva pro to, že byla pravidla porušena. Když nejsou porušena, žádný trest není. Už tomu rozumíš? .
My víme moc dobře, co jste napsali, tak nezkoušejte tvrdit opak a psát tady nějaký pohádky s citacema pravidel o zástupu, když jste přiznali, že ban dostal neprávem. A že může být znovu zabkokován? No to snad nemyslíte vážně, co mu budete ještě banovat, když o účet už Vaši vinou přišel?

Tohle je ten zásádní problém... Udělali jste chybu, kterou jste přiznali v ticketu daného hráče, a teď se tady budete ošívat, že vše bylo regulérní? Citovat tu pravidla a psát pohádky? Mazat příspěvky, které se Vám nehodí? Myslíte si, že jsme tu všichni úplně dementní?
 
Naposledy upraveno:

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Shrnul bych tedy, jak to podle všeho bylo.

1. Despos si u supportu zjišťuje, zda je možné dát za takovéhle porušení pravidel ban.
2. Despos nahlašuje Tyrana a dva hráči dostávají ban za zneužití zástupu.
3.Tyran dokládá na support sms, kde mu poškozený hráč povoluje rozebírku.
4.Druhý den sám poškozený hráč píše na support, že rozebírku povolil.
5. V tu dobu je již druhý účet odblokovaný, Tyran stále čeká.
6.Po pěti dnech končí Tyranovi ban.
7.Kozmicz píše Tyranovi, že ho již může odblokovat, jelikož poškozený hráč supportu doložil, že rozebírku povolil.

Může mi tu někdo potvrdit/vyvrátit, jestli to takhle bylo?

Pokud to tak bylo, tak se zeptám na pár věcí.
a) "V případech nepřístojného jednání či zneužívání systému herní podpory může jeho člen takovému hráči znemožnit přístup do systému."
Despos se nejdříve ujistil, že ban dáte, pak hráče nahlásil a následně se zúčastnil jeho rozebírky, jelikož věděl s jistotou, že ban má. Mohu se tedy zeptat, jestli toto bylo posouzeno jako zneužití herní podpory a tudíž má despos znemožněn přístup do systému?
b) Bylo tu uvedeno, že Tyran dostal ban i za to, že zabral vesnici ještě v době, kdy byl na zástupu první zastupující hráč. Podle vašeho vyjádření tudíž profitoval z porušování pravidel jiným hráčem. Mohl bych se zeptat, jak support může vědět, zda Tyran v tu dobu věděl, že první zastupující hráč pravidla porušuje? Sám Tyran zde napsal, že neměl ponětí, co si první zastupující hráč a zastupovaný hráč psali. Dostal tedy ban jen na základě Vaší domněnky? Nebo support nějakým způsobem ověřil, že Tyran vědomě profitoval z porušování pravidel prvního zastupujícího hráče?
c) Poškozený hráč Vám napsal, že s rozebírkou souhlasil. Kozmicz k tomu uvedl, že jste museli ověřit, zda nedošlo k nabourání na účet či vstupu přes heslo. Mám tedy dvě otázky. To Vám trvalo tři dny? A vážně jste museli nutně ověřovat, že Vám píše sám hráč? To se snad předpokládá, ne? Když Vám napíšu ticket, taky budete nejdříve ověřovat, jestli jsem to skutečně já?
d) Otázka přímo na kozmicze.
Tohle opravdu není první přešlap členů supportu a u tak závažného případu už opravdu nejde schovávat se za nejasně napsaná pravidla a neustále se vyhýbavě vymlouvat. Ponese za toto pochybení někdo odpovědnost? Nebo je opravdu supportér nedotknutelným bohem, který může svými blokacemi zásadně ovlivňovat průběh světa?

------

Abych tak nějak předešel hloupým komentářům, že Tyran si to zasloužil a tak.
Já Tyrana neznám a je mi upřímně jedno, jestli dostal ban on nebo kdokoli jiný. Jde mi o to, že se bojím i o svůj účet, protože s tímhle výkladem pravidel by mě mohl kdokoli kdykoli nahlásit a já bych dostal okamžitě ban.
Z mého pohledu je potřeba, aby si support uvědomil, jak se hra hraje a jak probíhá. Pokud supportérka netuší, co je rozebírka v rámci kmene, tak je někde opravdu velká chyba.
Co tedy chci a mluvím asi za spoustu hráčů - zneužití zástupu by vždy měl nahlašovat pouze poškozený hráč, nikdo jiný. Protože se opravdu neslučuje s realitou, aby mi každý, komu beru zástup, přesně vypsal, co mám u něj dělat.
A také požaduji, aby support řešil v budoucnu jakékoli blokace s citem pro hru. Dejte ban, ale až po opravdovém prozkoumání daného případu. Musí zde platit presumpce neviny, vždy by jste měli myslet také na to, že svými rozhodnutími můžete ve hře, kde se hraje na milisekundy, výrazně ovlivnit její průběh a špatným banem potopit klidně celou alianci hráčů.
Pravidlo dvakrát měř, jednou řež by pro Vás mělo být svaté, protože rozdáváním banů a následným omlouváním se opravdu kazíte hráčům chuť do hry.

To je z mé strany asi vše, děkuji.
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Má pravdu
Tyran za poslání offky ban nedostal

Dostal ban za to, že sebral hráči na zástupu vesnici.

H0l1s má pravdu, našla se díra mezi pravidly a ta se využila

Jakou vesnici sem zabral na zastupu?? Ja měl zastup 3 hodiny ty neštastniku a za tu dobu se s učtem nic nestalo.
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Tyrane ale support se tě přeci na nic ptát nemusel. Měl si to být v první řadě tý,kdo se měl zajímat o to zda neporušuje nějaká pravidla.. je mi líto takových hráčů, cpou do toho love, věnují tomu hromadu času a pak přijde takto likvidační ban. Lidé zneužívají a banuji i profilove texty a názvy vesnic... už z toho důvodu sis měl dát sakra pozor, jestli ses v kmenu nechoval vůči lidem zrovna nejlépe a sám musíš vědět, že tam bylo něco proti pravidlům hry.

No přesně.. nic sem neporušil a ke všemu mel souhlas majitele.. co jako víc chceš jako hráč dělat ??
 

red1nko

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Shrnul bych tedy, jak to podle všeho bylo.

1. Despos si u supportu zjišťuje, zda je možné dát za takovéhle porušení pravidel ban.
2. Despos nahlašuje Tyrana a dva hráči dostávají ban za zneužití zástupu.
3.Tyran dokládá na support sms, kde mu poškozený hráč povoluje rozebírku.
4.Druhý den sám poškozený hráč píše na support, že rozebírku povolil.
5. V tu dobu je již druhý účet odblokovaný, Tyran stále čeká.
6.Po pěti dnech končí Tyranovi ban.
7.Kozmicz píše Tyranovi, že ho již může odblokovat, jelikož poškozený hráč supportu doložil, že rozebírku povolil.

Může mi tu někdo potvrdit/vyvrátit, jestli to takhle bylo?

Pokud to tak bylo, tak se zeptám na pár věcí.
a) "V případech nepřístojného jednání či zneužívání systému herní podpory může jeho člen takovému hráči znemožnit přístup do systému."
Despos se nejdříve ujistil, že ban dáte, pak hráče nahlásil a následně se zúčastnil jeho rozebírky, jelikož věděl s jistotou, že ban má. Mohu se tedy zeptat, jestli toto bylo posouzeno jako zneužití herní podpory a tudíž má despos znemožněn přístup do systému?
b) Bylo tu uvedeno, že Tyran dostal ban i za to, že zabral vesnici ještě v době, kdy byl na zástupu první zastupující hráč. Podle vašeho vyjádření tudíž profitoval z porušování pravidel jiným hráčem. Mohl bych se zeptat, jak support může vědět, zda Tyran v tu dobu věděl, že první zastupující hráč pravidla porušuje? Sám Tyran zde napsal, že neměl ponětí, co si první zastupující hráč a zastupovaný hráč psali. Dostal tedy ban jen na základě Vaší domněnky? Nebo support nějakým způsobem ověřil, že Tyran vědomě profitoval z porušování pravidel prvního zastupujícího hráče?
c) Poškozený hráč Vám napsal, že s rozebírkou souhlasil. Kozmicz k tomu uvedl, že jste museli ověřit, zda nedošlo k nabourání na účet či vstupu přes heslo. Mám tedy dvě otázky. To Vám trvalo tři dny? A vážně jste museli nutně ověřovat, že Vám píše sám hráč? To se snad předpokládá, ne? Když Vám napíšu ticket, taky budete nejdříve ověřovat, jestli jsem to skutečně já?
d) Otázka přímo na kozmicze.
Tohle opravdu není první přešlap členů supportu a u tak závažného případu už opravdu nejde schovávat se za nejasně napsaná pravidla a neustále se vyhýbavě vymlouvat. Ponese za toto pochybení někdo odpovědnost? Nebo je opravdu supportér nedotknutelným bohem, který může svými blokacemi zásadně ovlivňovat průběh světa?

------

Abych tak nějak předešel hloupým komentářům, že Tyran si to zasloužil a tak.
Já Tyrana neznám a je mi upřímně jedno, jestli dostal ban on nebo kdokoli jiný. Jde mi o to, že se bojím i o svůj účet, protože s tímhle výkladem pravidel by mě mohl kdokoli kdykoli nahlásit a já bych dostal okamžitě ban.
Z mého pohledu je potřeba, aby si support uvědomil, jak se hra hraje a jak probíhá. Pokud supportérka netuší, co je rozebírka v rámci kmene, tak je někde opravdu velká chyba.
Co tedy chci a mluvím asi za spoustu hráčů - zneužití zástupu by vždy měl nahlašovat pouze poškozený hráč, nikdo jiný. Protože se opravdu neslučuje s realitou, aby mi každý, komu beru zástup, přesně vypsal, co mám u něj dělat.
A také požaduji, aby support řešil v budoucnu jakékoli blokace s citem pro hru. Dejte ban, ale až po opravdovém prozkoumání daného případu. Musí zde platit presumpce neviny, vždy by jste měli myslet také na to, že svými rozhodnutími můžete ve hře, kde se hraje na milisekundy, výrazně ovlivnit její průběh a špatným banem potopit klidně celou alianci hráčů.
Pravidlo dvakrát měř, jednou řež by pro Vás mělo být svaté, protože rozdáváním banů a následným omlouváním se opravdu kazíte hráčům chuť do hry.

To je z mé strany asi vše, děkuji.


Velmi pekne zhrnute :)

Kazdopadne dufam ze supporterovi (ktory udelil nespravodlivy ban a zavazne tak ovplyvnil dianie na svete svojou nekompetentnostou) budu odobrate prava minimalne na svet 74 aby sa zabranilo dalsiemu ovplyvnovaniu sveta. Predsa len hru tvoria hraci a o svetoch maju rozhodovat hraci a nie ocividne zaujaty clen hernej podpory.
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Samozřejmě, že pod všemi odkazy jsou nová pravidla - proto mne zajímalo, odkud Tyran Římský citoval bod z předchozích pravidel, který v nových už vůbec není. Nová pravidla platí od listopadu 2018.

Tak pane Biblosi.. najedte si na uvodní stranku DK... dole vlevo jsou 4 témata: A TAM NAJDETE PRAVIDLA ... bum


Hra

Komunita

Pomoc & Support

Tým
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Jediný tyran ví sám, čeho se dopustil a bylo proti pravidlům. Tohle jsou pouze spekulace..

Chtěl bych tedy support požádat aby to zde vysvětlil

Kdybych udělal průšvih s nadávkama, lezl někomu na učet přes heslo nebo jiný veci... vážně si myslíš že nemám nějakou soudnost a řešil bych to tu takto?? Ne, držel bych pusu a krok. Ale když mě zabanujou na objednavku za zneužití zástupu, kde jim majitel opakovaně psal že to vše bylo domluvené a s jeho vědomím, já mel od něho sms, supportu to psal přímo druhý den... co tu jako ješte chcete vysvětlovat ???
 

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Pěkné shrnutí Tedíku. K těm tvým bodům:
Shrnul bych tedy, jak to podle všeho bylo.

1. Despos si u supportu zjišťuje, zda je možné dát za takovéhle porušení pravidel ban.
2. Despos nahlašuje Tyrana a dva hráči dostávají ban za zneužití zástupu.
3.Tyran dokládá na support sms, kde mu poškozený hráč povoluje rozebírku.
4.Druhý den sám poškozený hráč píše na support, že rozebírku povolil.
5. V tu dobu je již druhý účet odblokovaný, Tyran stále čeká.
6.Po pěti dnech končí Tyranovi ban.
7.Kozmicz píše Tyranovi, že ho již může odblokovat, jelikož poškozený hráč supportu doložil, že rozebírku povolil.

Může mi tu někdo potvrdit/vyvrátit, jestli to takhle bylo?
1) To nevím, jen jsem o tom slyšel z druhé ruky, nemůžu komentovat.
2) Nevím, jestli to byl Despos, kdo ho náhlasil, ale pravděpodobně ano, když se pak chlubil, že mu zařídil ban. Ban dostali 3 hráči (2, co ten zástup měli, a i sám majitel zastoupeného účtu).
3) Přesně tak.
4) Přesně tak.
5) V tu dobu ještě odblokován nebyl nikdo, ale na základě právě napsaní majitele zastoupeného účtu, že k žádnému zneužití nedošlo, byli majitel účtu a hráč, který na zástupu byl před Tyranem, oba odblokováni. Tyran však ne. Od té doby přestává support s Tyranem komunikovat a 3 dny mu neodpovídá!
6) Ano.
7) Přesně tak, ale přichází to asi po 13 hodinách po skončení regulérní doby banu (5 dní).
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
ČAS NA REVOLUCI. SHROMÁŽDĚTE VŠECHNY TIKETY, PODIVNOSTI A AROGANTNÍ CHOVÁNÍ SUPPORTU A HRRRRR DO NĚMECKA. JEDNOU BUDE NA PŘIHLAŠOVACÍ STRÁNCE MÍSTO PALADINA POSTAVIČKA TYRANA, JAKOŽTO MUČEDNÍKA, KTERÝ PŘINESL SVOU OBĚT PRO LEPŠÍ ZÍTŘKY
 
Nahoru